Co znajduje się na lotnisku w Szczecinie i co ono zapewnia?

Transport lotniczy powinien gwarantować wszystkim pasażerom największy komfort i, co jest kwestią najistotniejszą, również bezpieczeństwo. Równie ważna jest szybkość i terminowość poszczególnych połączeń.


motor
Oprawcowane przez: darkday
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jednak lotnisko zapewnia również bardzo bogate zaplecze, jakie zapewnia klientom również wiele innych usług.


Są w tamtym miejscu bary, kantor, poczta czy firma zajmująca się wynajmem aut. Poza tym na terenie lotniska, mieści się taras widokowy, z którego można by oglądać wyruszające w podróż, czy lądujące samoloty oraz m.in. duża sala konferencyjna. Jeżeli chciałbyś wiedzieć, gdzie znajduje się zapewniające wszystkie powyższe usługi lotnisko Szczecin jest miastem, które je posiada.

Chcesz uzyskać więcej informacji na ten wątek? Jeśli tak, to odszukaj stronę (http://www.marexopony.pl/opony-wroclaw), która omawia równie istotne dane - są one niesamowicie ciekawe.

Ponadto lotnisko to posiada niezwykle pożyteczną dla zainteresowanych osób stronę internetową, na której można by odnaleźć wszystkie konieczne informacje z zakresu sposobu przeprowadzania odpraw, czasu ich trwania czy bagażu oraz dokumentów, które należy przy sobie posiadać. Dostępna w tym miejscu jest również aktualna tabela odlotów oraz przylotów oraz dane odnoszące się do czarterów czy konkretnych przewoźników.


Dla podróżnych, którzy posiadają jakiekolwiek pytania odnoszące się do przelotów lub np. zgubionego bagażu, stworzono punkt informacyjny, z którym można się skontaktować między innymi osobiście czy też przez internet. Na lotnisko Szczecin-Goleniów można dojechać przy pomocy busów, taksówki czy też własnego auta. Samo lotnisko usytuowane jest około trzydzieści km od centrum Szczecina.


Więcej treści

Polacy uwielbiają koreańskie samochody - lubimy je za ich wygląd oraz niezawodność

części samochodowe daewoo
Oprawcowane przez: Andrew Malone
Na podstawie: http://www.flickr.com
Lubimy nowatorskie pomysły. Jeśli chodzi o auta, to lubimy dzikie, odrobinę surrealistyczne linie czy wygląd świateł.


Wielkość terminala to ok. 2,6 tys. m2, a długość pasa startowego wynosi 2,5km.

Ten wpis posiada interesujące dane na omawiany temat - jeżeli chcesz uzyskać więcej wpisów, to odwiedź stronę www, która opisuje podobne problemy.

Pas ten posiada system naprowadzania ILS. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa.
2020/08/12, 08:01:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.