Innowacyjne przyrządy służące do utrwalania obrazu

Podpowiemy Ci, co uczynić w sytuacji, kiedy żyjesz z miłośnikiem elektronicznych gadżetów i jaki podarunek będzie odpowiedni w takich przypadkach. Na początek musisz na pewno zdać sobie sprawę z faktu, że mężczyźni kompletnie inaczej podchodzą do kwestii podarunków niż kobiety. Jeżeli chcesz coś podarować dziewczynie, zazwyczaj ucieszy się ona właściwie ze wszystkiego - właściwie każda z nas jest niepoprawną romantyczką, która uwielbia niepraktyczne prezenty. Według dziewczyn bukiet kwiatów czy pluszowy misiek najlepiej świadczą o tym, że osoba wręczająca prezent myśli o nich naprawdę ciepło.

GoPro Hero 4 Silver Teardown
Oprawcowane przez: Dave Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kamera GoPro Hero 4, jak również bardzo dużo innych modeli tej znanej marki, została stworzona do nagrywania w ekstremalnych warunkach.

Jeśli chcesz uzyskać zbliżone dane na ten temat to odkryj więcej tu (www.tort-artystyczny.pl/), ponieważ odnajdziesz tu jedynie interesujące informacje na omawiany temat.

Owe ekstremalne warunki przejawiają na różne sposoby, na przykład jeszcze jakiś czas wcześniej ludzie nie potrafili opracować technologii, dzięki której można by nagrać film pod powierzchnią wody. Kamery tego rodzaju niezwykle często służą do wykonywania filmów w ruchu albo z wysokości, np. tym sprzętem . Wykorzystują je więc zatem sportowcy, jak również miłośnicy rozmaitych ekstremalnych rozrywek. By takie nagranie mogło powstać, urządzenie musi być bardzo wytrzymałe. Kamery GoPro łączą w sobie wysoki stopień wytrzymałości z najwyższą dostępną jakością obrazu.

Dron Phantom
Oprawcowane przez: Adam Meek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Teraz bardzo popularna jest między innymi kamerka GoPro Hero 4, za której pomocą można wykonać nawet najbardziej nieprawdopodobne zdjęcia. Jeżeli do kamery dokupi się parę gadżetów, na przykład wysięgnik, wówczas jakość robionych fotografii oraz kręconych filmików dodatkowo wzrośnie. Warto zaznaczyć, że kamera GoPro jest całkowicie wodoodporna - dlatego za jej pomocą można wykonać przykładowo fantastyczne zdjęcia pod wodą lub w deszczu.

Ostatnio często można usłyszeć o stosowaniu tak zwanych dronów. Są to specjalne urządzenia latające bez załogi, wykorzystywane do różnych celów. Stosowane są przykładowo przez wojsko, ale także przez amatorów nagrywania filmów. Z wykorzystaniem kamery przymocowanej do takiego urządzenia wykonalne jest zarejestrowanie nagrania z góry, co daje znaczne możliwości. W ten sposób filmowane są na przykład duże wydarzenia związane z kulturą czy sportem. Przykładem takiego urządzenia jest DJI Phantom (sprawdź więcej: urządzenie, które gwarantuje bardzo dobrą jakość nagrań, choć jego cena nie jest najniższa.
2021/04/28, 20:58:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.