Z jakiego powodu pewne gry stają się kultowymi, uwielbianymi przez grających produkcjami.

Co roku w sklepach pojawiają się setki nowych gier, lecz jedynie niewielu tytułom może się udać odnieść prawdziwy sukces. I taka gra nie tylko bardzo dobrze będzie się sprzedawać, lecz również każde kolejne wznowienie powoduje ogromne emocje u grających, którzy nie będą mogli się doczekać następnej części.
stres
Oprawcowane przez: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


plaża - wakacje
Oprawcowane przez: Bryn Pinzgauer
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nie inaczej jest w przypadku kultowych Simsów. Ich trzecia część nawiązuje oczywiście do największych zalet swoich poprzedniczek, lecz daje równocześnie zupełnie nowe możliwości. Gra jest do kupienia we wszystkich dobrych sklepach, a w komplecie otrzymuje się nagraną płytkę oraz cd key sims 3 do jej uruchomienia. Na tyle ona wciąga, że zaczynając grę należy się nastawić na to, że się wstanie po wielu przegranych godzinach.


kościół


Kolejną hitową produkcją jest call of duty psp - , świetna strzelanka z rodzaju pierwszoosobowych. Obecnie najnowszą wersją jest cod modern warfare, umiejscowiona w realiach współczesnego świata. Podczas rozgrywki można przejąć kontrolę nad dużą ilością postaci, a także brać udział w wielu rozbudowanych misjach. Doskonale jest dopracowana strona grafiki, dzięki czemu gra posiada świetny klimat, a jednocześnie bardzo dobrze oddane najróżniejsze szczegóły. Pośród grających ogromną popularnością w dalszym ciągu się cieszy wcześniejsza wersja, to znaczy cod 3.
Ona z kolei, tak samo jak poprzedniczki, została osadzona w czasie działań wojennych, w tym przypadku podczas lądowania aliantów w Normandii - . Z pewnością grając w tę część nie można się nudzić, bowiem autorzy zaproponowali wiele atrakcji, przykładowo takich jak spadochronowe skoki.
2019/11/06, 07:44:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.