Producenci wózków widłowych oraz ich kawałki - Linde przeciwko przedsiębiorstwo Jungheinrich

Jacy są najwspanialsi producenci wózków widłowych? W jakiego typu przedziałach cenowych kosztują ich części? Gdzie znajdują się ich centrale i oddziały? To wszystko oraz jeszcze więcej w naszym felietonie!


Firma Linde - jej dzieje sięga aż do roku 1904, kiedy założono tej formy początki, czyli firmę Güldner-Motoren-GmbH w Monachium - Niemcy. Aż do tego roku firma fajne sklep.oemtuning.pl/pl/producer/Toyota/60 przeszła strasznie bardzo dużo, jednakże trzyma się i utrzymuje wysoko na ogólnoświatowym rankingu wytwórców wózeczków widłowych. W swoim asortymencie mają w posiadaniu tego typu przedmioty jak wózki spalinowe, elektryczne i ciężkie. Posiadają także paletowe wózeczki sterujące, wyższego składowania, systemowe "man-down" i "man-up". Istnieją również wózki przeznaczone do komisjonowania. Firma posiada odziały wewnątrz Wrocławiu, Sosnowcu, Poznaniu oraz Pruszczu Gdańskim. Główny oddział znajduje się wewnątrz Warszawie.


Co zaś dotyczy przedsiębiorstwa Jungheinrich części ich rozpoczynają się od parunastu groszy za dla przykładu gniazdo, kuleczkę albo osłonkę przeznaczoną na łożysko koła, po nawet wyżej niż tysiąc trzysta złotówek za tablicę BHP przeznaczonej do akumulatorowni. Sama firma ma w posiadaniu działy w bardzo wielu lokalizacjach na całym świecie.

Zaintrygował Cię nasz tekst? Trzeba najechać na ten link i można zobaczyć także kolejne nasze wątki. Sądzimy, że też Ci się spodobają.

W szczególności wewnątrz Azji i Pacyfiku, Ameryce Północnej i Południowej, naszej własnej rodzimej Europie a także Afryce oraz Bliziutkim Wschodzie.
Firma Jungheinrich bywa na obecną chwilkę światowym liderem w wytwarzaniu wózeczków widłowych oraz coraz mocniej inwestuje w badania i rozwój firmy, aby zaspokoić coraz bardziej duże wymagania klientów rozłożonych na calutkim globie.


Nie zwlekaj, oraz zakup osobisty wózek lub kawałki do niego już dziś!
2019/06/08, 07:38:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.