Jakim sposobem zdobycze współczesnej techniki umożliwiają nagrywanie ryzykownych wyczynów sportowych

Uprawianie sportów staje się powoli modą, której ulega tak młodzież jak i starsi, czyli te po sześćdziesiątce, a nawet po osiemdziesiątce. Studentki najbardziej ochoczo wybiorą się na aerobik, a ich prababcie wybiorą się na poobiednie spacery po parku.
gohero.pl
Oprawcowane przez: Diriye Amey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Natomiast osoby w sile wieku z ugruntowaną pozycją społeczną mogą uprawiać sporty extremalne. Posiadają wystarczająco dużo środków pieniężnych, żeby nabyć sobie właściwy sprzęt do wysokogórskich wspinaczek. A na tym nie
wykład
Oprawcowane przez: Enrique Dans
Na podstawie: http://www.flickr.com
finał. Poza tym zaopatrują się w wysokiej jakości sprzęt do nagrywania i równocześnie dokumentowania swoich dokonań. Rozwój nowoczesnych technologii komputerowych umożliwił przedstawicielom gatunku homo sapiens nie tylko dotarcie do najbardziej nieprzyjaznych zakątków na globie, ale również nagrywanie następujących po sobie etapów wycieczki. Nie inaczej rzecz się przedstawia w przypadku tych najbardziej niebezpiecznych dyscyplin sportowych, więc kamera do sportów ekstremalnych musi posiadać dużo zabezpieczeń. Po pierwsze tego typu urządzenie bywają odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, czyli na przykład mrozu.

Nurkowanie jest jednym z ciekawszych sportów, tak samo jak o wiele bardziej niebezpieczny windsurfing. Woda jest szczególnie niebezpieczna dla urządzeń elektronicznych, więc sprzęt służący do rejestrowania musi być wodoszczelny. A to już jedna z zalet kamery gopro hero 4 silver. Producenci tego modelu zatroszczyli się o to, żeby późniejsi użytkownicy byli w stanie kręcić filmiki także pod taflą wody. A to nie pozostaje bez znaczenia, jeśli grupa kumpli jedzie w okolice Równika, gdzie oceany cieszą wzrok jasnoniebieską barwą, a rafy koralowe prawdziwą feerią kolorów.


Więcej treści

Jak wybrać kamerę dla sportowca?

kamera sportowa GoPro
Oprawcowane przez: John Biehler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wakacje na desce – te zimowe i letnie – możemy zapamiętać na filmie. Nowe możliwości są różnorodne, a za normalnie pieniądze możemy kupić całkiem fachowy sprzęt. Decydując się na kamerę, zawsze należy określić jej przeznaczenie. Jeśli uznaliśmy, że potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, powinniśmy jej szukać wśród konkretnych modeli.

Wraz z rozwojem portali społecznościowych każdy posiadacz komputera z dostępem do sieci jest w stanie pochwalić się zdjęciami z każdej wycieczki. A jeśli dana osoba pozostaje fanem niebezpiecznych akcji, to kamera do sportów ekstremalnych powinna być obowiązkowym elementem ekwipunku. Żeby zarejestrować skok na spadochronie należy posiadać sprzęt, który będzie w stanie zrealizować nagranie w odpowiedniej jakości. Pamiętajmy o tym, że zwykły sprzęt może nie nagrać sensownego obrazu, jeżeli operator porusza się z dużą prędkością. Nic dziwnego w tym, że http://gohero.pl/kamera-sportowa-GoPro-Hero-4otem westchnień wielu sportowców. Co do jakości wykonania i wygody użytkowania nie powinno być jakichkolwiek zastrzeżeń , odstraszać może tylko jej cena.
2018/08/29, 19:02:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.