Samochód dostawczy dla firm – poradnik

Zakup pojazdu dostawczego to kwestia, którą twoja osoba powinna bardzo dokładnie przemyśleć. Zakup takiego auta to nakład kilku setek tysięcy złotych. Za taką kwotę można kupić parę skromniejszych aut dostawczych, kupić własne M albo zainwestować.

samochód firmowy
Oprawcowane przez: Cezary Borysiuk
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowe auto sprzedaż soli drogowej czy używany? Kupno czy sprzedaż samochodów ciężarowych to nie byle wyzwanie logistyczne, zwłaszcza gdy rozważa się zakup samochodu z przebiegiem - . Trzeba odnaleźć auto, ustawić się na rozmowę z posiadaczem auta, a później jeszcze zbadać stan ciągnika. To trzeba zrobić i nie powinno zdawać się na instynkt. Auta ciężarowe są eksploatowane o wiele ciężej niż auta osobowe i warto się z tym liczyć. Jeżeli jesteśmy pewni, że jest OK, sytuacja wydaje się rozwiązana.

Jeżeli zafascynował Cię ten tekst, to w tym miejscu znajduje się notka spod linku, która też posiada niezwykle interesujące dane na omawiany tutaj temat.

Jeśli jednakowoż nie zamierzamy wydawać piniędzy na części, lepiej postawić na zakup nowiutkiego wozu.


Więcej treści

Umów się na darmową jazdę próbną w rekomendowanym salonie samochodowym we Wrocławiu

serwis hyundai wrocław
Oprawcowane przez: Yahya S.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli właśnie planujesz kupić nowiuteńki wóz, to nim zdecydujesz się na kupno konkretnego modelu z pewnością powinieneś zdobyć informacje na temat przeróżnych modeli samochodów, które w tym momencie są na rynku.

kredyt na samochód
Oprawcowane przez: EveryCarListed P
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak nie kredyt, to co?

Są firmy, które posiadają w usłudze wynajem samochodów ciężarowych, ale na dłuższą metę zyskowniejsze dla firmy może być firmowy dostawczak. Jeżeli prowadzisz firmę, masz do przemyślenia parę pomysłów na kupno nowego auta:
• Pożyczka
Interesujące warunki na samochody młodsze 8 lat jesteś w stanie znaleźć w większości banków, ale nie każdy biznes się łapie na kredyt. Pieniędzy nie dostaną młode przedsiębiorstwa, które funkcjonują mniej niż 3 miesiące. Kredytu nie dostaną też firmy, które mają długi lub też posiadają kredyt. Następną grupą zakładów pracy, która nie dostanie kredytu, są firmy biorące udział w przetargach, gdzie istotne stają się dane długu.
• Leasing
To jedna z atrakcyjniejszych opcji na pozyskanie TIR-a. Niestety również nie dla każdego. Na takie coś mogą sobie pozwolić firmy, które wykazują pewien określony obrót pieniędzy. Reszta musi znaleźć inne rozwiązanie. Dlaczego w ogóle warto pomyśleć nad leasigiem? BoDlatego że jest nieoprocentowany.

Co jeszcze można wykonać? Zakup wozu ciężarowego najlepiej zaplanować już na kroku budowania biznesu. Należy zapisać go w biznesplan.
2020/07/30, 07:51:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.