Mamy szansę sprawdzić jakie szanse daje nam chip tuning

Czy ma szansę nam dopomóc chip tuning?. Każdy chce, żeby jego samochód był jak najlepszy oraz żeby odróżniał się z grona podobnych wozów.
Auto
Oprawcowane przez: Mark Fuzi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przez to należy poczytać o tym, w jaki sposób mamy szansę go ulepszyć, jakie przemiany pomogą nam otrzymać pożądane efekty przy równoczesnym zachowaniu pojazdu w dobrym stanie.

Jeśli chcesz poznać większą ilość wiadomości na opisywany temat, kliknij pod ten link, to naprawdę świetne omówienie tego zagadnienia.

Wielkim powodzeniem cieszy się obecnie chip tuning, a więc przemiana w ustawieniach oprogramowania, która pozwala nam na zwiększenie mocy silnika, przez działanie na sterownik tego silnika. Dzięki takiej interwencji nie tylko mamy szansę powiększyć moc (szczegółyo tym- http://s-performance.pl/) naszego samochodu, ale również na nowo określić moment obrotowy silnika, więc może się okazać, że będziemy mocniej zadowoleni z naszego wozu, który z zewnątrz ciągle będzie prezentował się dość niepozornie, mimo że pod maską będzie ukrywał sporą moc.

Więcej treści

Nauka jazdy autem – o czym trzeba przede wszystkim pamiętać, jeśli chce się być znakomitym kierowcą?

samochód
Oprawcowane przez: Michel Curi, Jr., MBA
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dziś dość wiele osób posiada prawo jazdy. Z jakiego powodu? Poruszanie się autem jest wygodnym rozwiązaniem, jako że pozwala na błyskawiczne przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Naturalną konsekwencją podobnego stanu rzeczy jest duża ilość samochodów na państwowych ulicach. Kurs prawa jazdy to wielkie wyzwanie, jako że trzeba opanować podstawy teoretyczne i odbyć kurs praktyczny, który naucza określonych umiejętności, przykładowo reagowania w czasie zagrażających sytuacji. O czym trzeba pamiętać zaczynając kursy prawa jazdy? Jakie kwestie należy mieć przede wszystkim na uwadze dla własnego bezpieczeństwa?


Czy posiadamy przetestowanego fachowca?

Sportowe auto
Oprawcowane przez: Michael King
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przy takich przemianach w programie powinniśmy okazać się bardzo uważni, tak żeby czasem nie przeholować i nie doprowadzić do zniszczenia naszego wozu. Dlatego z takimi rzeczami trzeba się udać do specjalistów, którzy w swoich warsztatach wykonują takich tuningów i którzy posiadają w tym właściwą wprawę. Jeżeli wszystko zostanie w dobry sposób wyważone, to mamy szansę stać się przekonani, że nasz samochód będzie działał tak jak chcieliśmy, a z drugiej strony, że nic nie wpłynie źle na jego działanie. Najważniejsze jednak jest tu to, żeby powiedzieć ile rezerwy zostawili producenci przy ustalaniu mocy takiego silnika i ile z tej rezerwy możemy zabrać, żeby moc była zadowalająca.

Takie działanie nie wymaga dużo czasu

Tego rodzaju zmiany mają szansę zostać przeprowadzone w każdym momencie i nie potrzeba na to dużo czasu. Przez to w każdej chwili, gdy tylko dojdziemy do wniosku, że moc naszego silnika nas nie zadowala, możemy skierować się do odpowiedniego mechanika, aby za pomocą przemiany oprogramowania ją zmienić. Czasem nie trzeba wymieniać całego pojazdu, by być usatysfakcjonowanym z jego osiągów.
2019/06/04, 07:11:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.