Gdzie Polski powinni pojechać warszawscy biznesmeni, którzy pragną przez parę dni naprawdę odpocząć

Praca w międzynarodowej korporacji na pewno daje możliwość zawodowego spełnienia, ale równocześnie bywa stresująca, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę stanowiska kierownicze. Nic zaskakującego w tym, że niejeden zniechęcony dyrektor wyczekuje wolnego jak kania dżdżu, a najchętniej wyjechałby w jakieś ciche zakątki i to nie zawsze w sezonie wakacyjnym. Jesienią i wiosną również można fantastycznie odpoczywać poza miastem.

wypoczynek na Podlasiu
Oprawcowane przez: Richard Heyes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na początek zaproponujemy wypad w południowo-wschodnie regiony kraju. Mazury, Suwalszczyzna bądź Podlasie są zlokalizowane ok. 300 km od miasta stołecznego, więc podróż nie będzie nazbyt długa i uciążliwa. W trakcie tych paru, a nawet dziesięciu dni, mądrzej nie załączać komputera czy telewizora, lecz nastawić się na odpoczynek na łonie natury.

Jeżeli chcesz zobaczyć coś rzeczywiście niecodziennego? Nie ma najmniejszego problemu - spójrz na to (www.btzielonadolina.pl/gondola-na-sniezke) a satysfakcja będzie zapewnione.

Organizowanie tej podróży można rozpocząć od znalezienia dobrego noclegu. Luksusowo urządzone hotele powinny w tym przypadku ustąpić miejsca niedużym obiektom, zatem fraza pensjonaty (z tego źródła) albo gospodarstwa agroturystyczne Warmia okaże się pomocna we wspomnianym poszukiwaniach.

Znalezienie noclegu poza granicami wielkich miejscowości staje się sprawą kluczową - sensowniej wybrać placówki usytuowane na wsiach, z dala od ulicznego gwaru. Przed rezerwacją pokoju dobrze byłoby skontrolować, czy wybrany ośrodek udostępnia turystom rowery - jeżeli nie, to warto zapakować do auta swój własny. Koniecznie należy też poszukać najbliższych ścieżek rowerowych i mieć w kieszeni mapę okolicy.


Więcej treści

Cudowne widoki, malownicza kraina jak i noclegi beskid śląski w dogodnychcenach.

pokój hotelowy
Oprawcowane przez: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie: http://www.flickr.com
Malownicza okolica, świeże powietrze, zapierające dech w piersiach widoki, zarówno latem jak i zimą. Miejsce, w którym czas się zatrzymuje. Wybierając się tam na weekend nie będziemy niczego szczędzili a tymczasem zyskamy dobrej mocy.

wypoczynek na Podlasiu
Oprawcowane przez: MIKI Yoshihito
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aktywny odpoczynek jest rzecz jasna rekomendowany, ale w te deszczowe przedpołudnia niełatwo jeździć na rowerze. Z tego powodu warto poszukać innych atrakcji.

Czy uzupełniające materiały dotyczące poruszanej tutaj kwestii byłyby dla Ciebie pomocne? Jeśli tak, kliknij ten link - to wiarygodne informacje.

Jeszcze na etapie szukania zakwaterowania, czyli przy wpisywaniu w internet hasła pensjonaty Podlasie - bądź pokoje województwo warmińsko-mazurskie, warto szczegółowo przeglądnąć strony internetowe ogłoszeniodawców. Wiele ośrodków umieszcza informacje o miejscach, które warto odwiedzić w okolicy. A jeżeli takich danych nie ma, to zaraz po przyjeździe trzeba obligatoryjnie pójść do punktu informacji turystycznej. Można również popytać gospodarzy obiektu wypoczynkowego, jakie miejsca są godne uwagi. O niektórych zabytkach tradycyjne przewodniki milczą, za to niektórzy rdzenni mieszkańcy są w stanie opowiadać o nich całymi dniami.
2019/09/10, 07:11:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.