Wakacje coraz bliżej, czyli w naszych górach naprawdę można wypocząć

Wakacje nadejdą prędzej niż nam się wydaje. Właśnie dlatego osoby, które chcą gdzieś wyjechać, powinny już dzisiaj zacząć myśleć o zapewnieniu sobie noclegu. Pośród chętnie wybieranych w naszym kraju kierunków znajdują się góry. Nie wszyscy decydują się na jednak pełne ludzi Tatry. Miły urlop można spędzić także w Pieninach.

Pieniny
Oprawcowane przez: PolandMFA
Na podstawie: www.flickr.com
Pieniny to jedne z najbardziej malowniczych gór w naszym kraju. Swoją wielką popularność zawdzięczają tak naprawdę słynnemu przełomowi Dunajca, który jest unikatowy nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Na urlop w Pieninach są nastawieni się osoby w naprawdę przeróżnym wieku - . Niezależnie od tego ile mamy lat i czy wakacje będziemy chcieli spędzić w Szczawnicy czy w Krościenku, warto dobrze wcześniej zabukować sobie miejsce do noclegu. Noclegi osada noclegi koniaków w Pieninach to oczywiście prywatne kwatery stojące na naprawdę świetnym poziomie. Nie brak tu też domków, które pozostawiają turystom ogromną dozę intymności. Domki dostępne są w przeróżnych częściach tego kraju. Są wspaniałe, jeśli na urlop chcemy wybrać się się naprawdę dużą grupą. Noclegi w Pieninach to także luksusowe hotele, które gwarantują komfort na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś jest nastawiony na nocleg w tego typu miejscu, należy jednak mieć na uwadze, że będzie on nas naprawdę dużo kosztował. Im więcej gwiazdek ma hotel, tym wyższa cena za nocleg.


Więcej treści

Urlop w okolicach miasta

Wakacje nad morzem
Oprawcowane przez: J. Triepke
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zamiast fantazjować o dalekich wyjazdach w egzotyczne miejsca, powinno się odnaleźć interesujące miejsca w sąsiedztwie miejsca zamieszkania. Takich miejsc w Polsce nie brakuje. Weekendowe oglądanie miasta i jego okolic wcale nie musi być szare. Co więcej, taka wycieczka może obrócić się w fantastyczną przygodę, jeśli tylko się dobrze przygotujemy.

Zamek Niedzica, Pieniny
Oprawcowane przez: adzica
Na podstawie: www.sxc.hu
Pieniny to region ciekawy dla osób którzy ubóstwiają piesze wycieczki. Licznie wytyczone w tym miejscu szlaki turystyczne nie pozwolą się nudzić. Jeden z bardziej znanych prowadzi przez Trzy Korony i Sokolicę, czyli najmodniejsze, ale równocześnie nie najwyższe szczyty Pienin. Najwyższym wzniesieniem w Pieninach jest Wysoka, o której dość często się zapomina. Najlepiej wdrapać się na nią od strony Wąwozu Homole. Przy ładnej pogodzie z Wysokiej rozpościera się widok nie gorszy niż z Trzech Koron oraz Sokolicy. Udając się na Trzy Korony, należy wyjść możliwie jak najwcześniej. Ma się w takiej sytuacji szansę na podziwianie niesamowitych mgieł w Dolinie Dunajca. Na szczycie Sokolicy można z kolei zobaczyć słynną sosnę w naszym kraju.

Sprawdź też inny zbiór artykułów przedstawiających omawiany temat - nie obawiaj się - wejście za darmo (http://www.jk-busczesci.pl/category/neoplan), więc wejdź na ten link!

Wiele osób dziwi się jak takie delikatne drzewko może sobie tak wspaniale radzić w mało sprzyjających warunkach.
2020/12/16, 12:29:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.