Jakich chemicznych środków należy używać do mycia samochodów, by ich nie porysować lecz właściwie zakonserwować?

Obecnie sporą wagę się przykłada do starannej pielęgnacji swych pojazdów. Taka dobra konserwacja sprawia, że właściciel nowych czterech kółek może się cieszyć swoim autkiem przez wiele lat i to w nienaruszonym stanie.
Dobrym preparatem do tego typu pielęgnacji jest kenotek np. hortus chemia - kenotek.

Zaciekawił Cię tytuł tego tekstu? Obowiązkowo sprawdź link (https://motolegend.pl/akcesoria-motocyklowe), tam znajdują się jeszcze ciekawsze rzeczy, naprawdę dobrze to poznać.

To cała partia odpowiednich samochodowych specyfików. Za ich pomocą samochód będzie błyszczał przez długi czas. Kenotek to doskonałe chemiczne środki do pielęgnacji pojazdów. W sprzedaży się znajdują liczne preparaty do pielęgnacji samochodów osobowych, zarówno do prywatnego użytku oraz z przeznaczeniem dla samochodowych myjni. Towary tego typu cieszą się dużą popularnością i to na całym świecie. Dzieje się to z uwagi na ich dobrą jakość i zastosowanie najnowszych technologii. Powierzchnie czyszczone tego typu środkiem chemicznym są idealnie lśniące a przy tym specyfik ten jest bezpieczny dla pojazdów. Nie jest przyczyną żadnych uszkodzeń lub korozji.
środek do czyszczenia
Na podstawie: pixabay.com


W ofercie wyrobów pod nazwą kenotek się znajdują zarówno ponadczasowe czyszczące środki jak i preparaty przeznaczone do czyszczenia konkretnych powierzchni, przykładowo aluminium. Właściciele myjni samochodowych mogą więc dowolnie przebierać w szerokiej ofercie płynów, różnych proszków oraz pianowych preparatów. Mogą także nabyć dodatkowy asortyment potrzebny do codziennej pracy. Do mycia pojazdów opłaci się używać kenotek glass.

Jeśli jesteś zdania, że opisywany tutaj tekst ma niesamowicie ciekawe dane, to wejdź na pomocny serwis (http://hurtopony.pl/), który też Cię wciągnie kompletnie.

Preparat tego typu jest przeznaczony do mycia szyb, luster i części plastikowych. Doskonale sprawdza się do mycia chromowanych powierzchni. Środek tego typu nie pozostawia żadnych smug jak również zacieków.


Więcej treści

Suplementy diety dla sportowców, czyli o tym jakie można stosować

suplementy aakg
Na podstawie: fbb.pl
Temat sportsmenów jest to jeden z najbardziej obszernych problemów, no, bo wszak sportsmeni, to ludzie, jacy są w ruchu w zasadzie przez cały rok kalendarzowy. Treningi, zawody, czempionat, wygrana, porażka, chęć walki, mobilizacja. Wszystkie te elementy ingerują na motywację sportowca do pogłębionych treningów w trakcie, jakich trzeba dawać układowi właściwe odżywki dobrane do indywidualnych potrzeb.


Dzięki zawartości alkoholu izopropylowego doskonale sobie radzi z czyszczeniem pozostałości po nikotynie. W dodatku preparat ten posiada naprawdę ładny zapach cytrynowy. Wszelkie chemiczne środki kenotek szybko nakładają się na czyszczoną powierzchnię. Dalej starczy delikatnie przetrzeć szmatką, żeby uzyskać niebywały błysk.

Właśnie dlatego marka ta jest bardzo znana wśród właścicieli przeróżnych samochodów. Środki chemiczne kenotek jak te w tym miejscu przejrzyj artykuły są bezpieczne oraz bardzo efektywne.
2020/07/16, 07:34:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.