Nie lubisz zimy i trudnych warunków na drodze

Ostatnie parę lat niezwykle dobrze pokazało, że opony zimowe nie dają sobie rady z bardzo dużymi opadami śniegu czy oblodzeniem drogi. Ponadto rzeczywistość jasno pokazuje, iż można się spodziewać, że takie nieprzewidziane warunki atmosferyczne mogą się zdarzać faktycznie nierzadko.


wnętrze
Oprawcowane przez: JOHN LLOYD
Na podstawie: http://www.flickr.com


autosocks
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu


W takiej sytuacji kierowcom nie pozostaje nic innego, jak przygotować się na takie wypadki. Dawniej najbardziej powszechne bywały łańcuchy zakładane na koła, obecnie niezwykle modne okazują się tzw.autosocks, czyli zwyczajnie w dosłownym tłumaczeniu - skarpety śnieżne. Tak naprawdę mówiąc fachowo są to doskonałej jakości tekstylne nakładki na koła wyprodukowane przez profesjonalistów.

Chcesz zgłębić swoją wiedzę na ten temat? Zapraszamy Cię więc po inne wątki tutaj - najedź na link i przenieś się do następnej strony pełnej ciekawych postów.

To właśnie autosocks doskonale dają sobie radę zarówno na śniegu jak też na oblodzonej drodze. Niebywale dobrze spełniają rolę swoich poprzedników, bo gwarantują bardzo dobrą przyczepność podczas jazdy i w trakcie hamowania. Wyposażając w nie własne auto faktycznie nie musisz bać się złych warunków na drodze, bo dla Ciebie ani jedna droga nie okaże się nieprzejezdna. Należy jeszcze nadmienić, że ogromną ich zaletą bywa łatwość montażu i to, iż komfort jazdy z nimi wcale się nie zmniejsza.

Zdecydowanie poznaj aktualny wpis (https://echargers.pl/) na omówiony tutaj temat. Nie daj się wyprzedzić innym! Polepsz swoje informacje na ten temat.

No i to jasne ich cena również bywa niebywale przystępna.


Więcej treści

Doposażenie samochodu o nowe dopełnienia, które zagwarantują większy komfort w trakcie jazdy

wozy
Oprawcowane przez: SEAT
Czas lata to moment, kiedy auto jest o wiele częściej w ruchu. Najróżniejsze wypady na wczasy lub krótsze przejażdżki wymagają od kierowcy choć częściowe wymienienie niektórych elementów.


Doskonałym tego przykładem są wykładziny bagażnikowe hurt może i nie jest tutaj konieczny, bo kupno takiego elementu wydaje się czymś prozaicznym.


Nie bój się więc zimy i sięgnij pewnie po najnowsze sposoby, a sam momentalnie zauważysz, iż nie straszne są Ci bardzo trudne warunki drogowe. Absolutnie nie musisz obawiać się zimy, a z takimi nakładkami na pewno i tę porę roku polubisz.
2021/09/03, 13:43:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.