Przyszedł czas , by wysoki poziom usług był standardem, narzędzia warsztatowe Jonnessway są już na wyciągnięcie ręki.

Prowadzenie zakładu samochodowego to zajęcie nie tylko zdroworozsądkowe, lecz także wymagające dużego poświęcenia. Każdy pracownik warsztatu samochodowego ma świadomość tego, że odstawienie do renowacji pojazdu jest tożsame z okazaniem mu zaufania i poleceniem własnego bezpieczeństwa. W związku z powyższym szczególnie ważne jest zaopatrzenie zakładu w akcesoria samochodowe.
jonnesway
Na podstawie: http://www.martex.com.pl/
W warsztacie samochodowym poza specjalistyczną obsadą muszą się znaleźć pewne akcesoria: klucze, nasadki, klucze dynamometryczne, grzechotki, szczypce, wkrętaki, końcówki typu bit, narzędzia specjalistyczne, wózki narzędziowe, i wiele innych. W obrocie ogólnodostępna jest obszerna podaż towarów ślusarskich i warsztatowych. Z pozoru większość z nich jest analogiczna, a rozbieżność stanowi jedynie cena.

Kierowanie się nią może jednak okazać się złudne. Aby dobrać dobry zestaw narzędzi specjalistycznych ślusarskich i warsztatowych należy sprawdzić kilka istotnych składników, które mają fundamentalne znaczenie dla jakości narzędzi specjalistycznych . Klucze nasadowe to podbudowa każdego warsztatu samochodowego. Decydując się na nie należy spojrzeć na dwa podstawowe czynniki – materiały, z których zostały wyprodukowane oraz zastosowane techniki produkcji. Do zrobienia tego rodzaju narzędzi najchętniej wykorzystuje się stal stopową. Adekwatnymi właściwościami praktycznymi charakteryzuje się stal chromowo-wanadowa. To niezwykle popularna stal, z chęcią wykorzystywana choćby do produkcji kluczy płaskich czy właśnie kluczy nasadowych.


Więcej treści

Volkswagen to znana światowa marka, posiadająca fachowy serwis

samochód
Oprawcowane przez: Rocco Demas
Na podstawie: http://www.flickr.com
Volkswagen to marka auta, która jest niesłychanie sławna wśród polaków. Cieszy się świetną opinią niemieckiej solidności oraz staranności, co powoduje, że odbiorcy wielokrotnie decydują się właśnie na samochody tej firmy.


sklep z narzędziami
Na podstawie: martex.com.pl
Nowatorskie narzędzia Jonnesway ślusarskie i warsztatowe obok użytych odpowiednich parametrów materiałów do ich produkcji, charakteryzują się sprawdzoną technologią ich wytworzenia. W tym właśnie klucza nasadkowego, w którym ważny jest odpowiedni profil wewnętrzny nasadki. Najnowszej generacji narzędzia z firmy Jonnesway mają specjalne formy, które nie tylko zapobiegają zużywaniu się główki śruby, ale także pozwalają na pracę z już zużytymi łbami. Trzeba sprawdzić zrobienie składników uchwytu. W grzechotkach marki Jonnesway powleka się je miękkim i wytrzymałym tworzywem sztucznym. Podnosi to zasadniczo wygodę pracy. Co roku marka Jonnesway oferuje nowe narzędzia oraz unowocześnia już istniejące produkty, tak aby urzeczywistniały wysokie potrzeby konsumentów. Marka Jonnesway słynie z szerokiego asortymentu narzędzi ślusarskich i warsztatowych kierowana z myślą o profesjonalnych warsztatach samochodowych i stacjach diagnostycznych.
2021/10/15, 07:21:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.