Jeżeli chcemy powiększyć moc własnego samochodu, to należy odnaleźć kompetentnego specjalistę, który zna się na rzeczy

Pasjonaci motoryzacji kochają podkręcać moc swoich pojazdów. Dobry specjalista potrafi całkiem sporo wycisnąć z dowolnego silnika, trzeba jednakże mieć w pamięci, iż jeżeli chcemy to zrobić, to powinniśmy należycie dbać o wszelkie części i wlewać paliwo najwyższej klasy.


Nie każdy wie, że producenci aut regularnie celowo obniżają ich osiągi.


Sprawia to, że silniki dłużej działają bez awarii, jeśli kierowcy niewłaściwie o nie dbają. Jeżeli jednak się troszczymy o swoje auto i używamy wyłącznie wysokiej klasy olejów i paliwa, to bez problemu możemy zrobić chip tuning. Polega on na zwiększeniu osiągów silnika poprzez zmianę sterownika. Spalanie paliwa wcale nie musi się zwiększyć, jeśli modyfikację zrobi kompetentny specjalista. Trzeba jednak pamiętać, iż chip tuning wymaga, abyśmy naprawdę dobrze troszczyli się o własny samochód - opel corsa b tuning.


Volkswagen Golf GTE
Oprawcowane przez: avda-foto
Na podstawie: http://www.flickr.com


Więcej treści

Pasek rozrządu może się psuć po przejechaniu znacznych kilometrów

części samochodowe
Oprawcowane przez: Fort George G. Meade Public Affairs Office
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele elementów ma oddziaływanie na działanie pojazdu. Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że wóz składa się z wielu części i tylko dokładne działanie ich wszystkich ma szansę sprawić, że będzie on odpowiednio działał, a my wciąż spokojnie dotrzemy na miejsce.


Dobrze będzie więc dokładnie sprawdzić warsztat, który będzie przeprowadzał tuning, ponieważ od kwalifikacji mechanika dużo zależy. Jeżeli mamy na przykład auto marki Opel Corsa B tuning musi być przeprowadzony przez fachowca, który jest z nią obeznany oraz wie, jak uzyskać większą moc bez ryzyka zniszczenia silnika. Dobre zakłady z pewnością będą rekomendowane przez klientów w Internecie, dobrze będzie więc poczytać umieszczone na różnych portalach komentarze - zerknij na chip tuning.


Jeżeli więc interesuje nas na przykład podkręcenie osiągów w samochodzie marki Opel Corsa B tuning bez wątpienia nam to umożliwi. Trzeba jednak mieć w pamięci, że stosowanie wysokiej klasy paliwa ma wielkie znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania silnika po podkręceniu.
2018/04/03, 09:53:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.