Kochasz jazdę na rowerze? Sprawdź, czy jesteś gotowy na dalekie wyprawy.

A jeśliby tak planować na wakacje długą wyprawę rowerową? W jaki sposób się do niej przygotować? Po pierwsze zadbajmy o sprzęt. Aby twój rower nie sprawiał problemów w czasie jazdy, powinieneś poddać go przeglądowi. Poszczególne części rowerowe muszą być zbadane pod kątem ich odpowiedniego działania. Można pomyśleć również o tym, żeby na wyjazd zaopatrzyć się w najważniejsze zapasowe części rowerowe, zwłaszcza te, które podlegają szybkiemu zużyciu lub są najbardziej podatne na zniszczenie.

suplementy
Oprawcowane przez: Ano Lobb
Na podstawie: http://www.flickr.com
To istotne zwłaszcza, gdy wybierasz się w miejsce, w którym może wystąpić kłopot z dostępem do serwisu. Pożytecznym przedmiotem będzie również pokrowiec na rower. Przy jego kupnie sprawdźcie dokładnie wymiary swojego roweru, by był on dobrze zabezpieczony. Dobry pokrowiec na rower musi być odporny na wodę i zrobiony z solidnego i wytrzymałego materiału. Na długą wyprawę, kiedy będziesz musiał zostawiać rower w różnych miejscach i warunkach, taki ochraniacz będzie pomocny -pokrowiec na rower. A jak tam twoja forma? Do dalekiej wyprawy należy odpowiednio przyszykować organizm. Jeśli podczas zimy nie uprawiałeś sportu, trzeba pomyśleć o szybkich spacerach czy marszobiegach. Trening optymalnie jest zacząć minimum cztery tygodnie przed. Pamiętaj o ogólnej rozgrzewce - różnych ćwiczeniach na wytrzymałość i rozciągających - te ostatnie zabezpieczają nas przed kontuzjami. Nie zapominaj o sukcesywnym wydłużaniu trasy do przejechania w czasie regularnych treningów. Oprócz treningów oraz odpowiedniego odżywiania trzeba pomyśleć także o preparatach wspomagających. Mamy dla was dwie propozycje. Tribulus terrestris to roślina znana już od wieków. Jej polska nazwa to buzdyganek naziemny. Jest on używany w naturalnej medycynie chińskiej oraz indyjskiej. Posiada właściwości krzepiące oraz tonizujące.


Więcej treści

Kołobrzeg, tutaj nie ma czasu na nudę!

urlop
Oprawcowane przez: Ludo
Na podstawie: http://www.flickr.com
W każde wakacje nad polskie morze ściągają miliony wczasowiczów. Powód jest jeden. W całej Europie nie ma takich plaż jak tutaj. Dużych, białych i z miękkim piaskiem. W związku z tym, nie musimy lecieć do Turcji czy Egiptu, aby na własnej skórze poczuć upalne słońce i naładować akumulatory na resztę roku.

części rowerowe
Oprawcowane przez: Glory Cycles
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest składnikiem rożnych suplementów dla aktywnych fizycznie, ponieważ stymuluje produkcję testosteronu, a ten korzystnie oddziałuje na rozwój siły, masy mięśni oraz wspomaga prędką regenerację po ćwiczeniach. Tribulus terrestris można dostać w formie tabletek. Następny preparat polecany sportowcom oraz ludziom aktywnym fizycznie to l-tyrozyna - aminokwas, który dobrze wpływa na odnowę organizmu. L-Tyrozyna także dostępna jest w postaci tabletek. Mamy nadzieję, że dzięki tym wiadomościom dobrze przyszykujecie się do wyprawy. Suplementy: l-tyrozyna 500Mg
2017/08/31, 09:14:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.