Czy warto grać w dzisiejsze gry komputerowe?

Obecnie ciężko się obyć bez komputera bądź innego mobilnego urządzenia z dostępem do internetu. Sprzęty elektroniczne nie służą tylko do pracy, ale również w dużym stopniu do zabawy. Jedną z niezwykle cenionych rozrywek są gry internetowe. Czy dobrze jest zostać ich pasjonatem i dlaczego tak wiele ludzi za nimi przepada?
gry online
Oprawcowane przez: Saiko Weiss
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kluczowym powodem jest możliwość integracji z innymi użytkownikami. Chociaż w grze wcielamy się zwykle w inne charaktery i wybieramy odpowiadające nam wcielenie, to cenimy sobie grę z autentycznymi ludźmi, którzy przeżywają rozgrywki w identycznym stopniu, co my. Gry towarzysta, chociaż rozgrywają się w sieci, to integrują i pomagają w nawiązywaniu kontaktów. Niekiedy kilka minut wspólnej gry starczy, by kogoś polubić i chcieć stworzyć z nim zgrany duet

Więcej treści

W jaki sposób można uświetnić wyjątkowy wieczór? Co może się świetnie sprawdzić zarówno na imprezę dla dzieci jak i na przyjęcie weselne?

iluzjonista gdańsk
Na podstawie: flickr.com
Różne są sposoby na uświetnienie przyjęcia. Z pewnością dużo zależy od rodzaju uroczystości jak również od jej charakteru. Jeżeli chcemy stworzyć luźniejszą atmosferę to warto się zdecydować na zorganizowanie jakieś dodatkowej atrakcji.


Po drugie, mamy szeroki dostęp do internetowych zabaw. Możemy decydować się na różnorakie gry. Superbohater to postać, którą od zawsze chciałeś być? Nic prostszego, wystarczy znaleźć grę o mocarzach i już można wybawiać świat. Wiele gier jest bezpłatnych, co jest wyjątkowo ważne dla młodych graczy, którym mogłoby nie wystarczyć kieszonkowego na takie wydatki. Bardzo lubiana jest także gra Urban Rivals, która, co najważniejsze, jest dostępna nie tylko na komputer, lecz również na sprzęty mobilne. Gracze zbierają kolekcjonerskie karty, które stanowią określonych bohaterów i uczestniczą potem w walkach. Kto wygra? To nigdy nie jest pewne. Trzeba po prostu zostać najlepszym.

Gry online (spróbuj) mają również niewątpliwy wpływ na rozwój logicznego rozumowania. Gracz musi często zdobywać wiedzę co do konkretnych dyscyplin związanych z tematyką gry, podejmować odpowiednie decyzje i przewidywać reakcje innych użytkowników. Dodatkowo gry rozwijają spostrzegawczość, uczą cierpliwości oraz zdrowego współzawodnictwa i podporządkowywania się zasadom wyznaczonym w grze, w innym wypadku konto gracza może zostać zablokowane.


gry online
Oprawcowane przez: Enrico Strocchi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli dotychczas nie przepadaliśmy za graniem na komputerze, dobrze jest rozpocząć od darmowych rozgrywek, by przekonać się czy to dobra zabawa dla nas. Inaczej zmarnujemy jedynie gotówkę - chociaż nie będą to duże kwoty, to nie warto ich wydawać na marne. Gry towarzystwa w sieci mogą być w istocie doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu.
2020/12/09, 08:28:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.