Odzież dla puszystych - czyli nie ma powodów do wstydu.

Jednocześnie ze wzrostem dobrobytu w krajach zachodnich ludziom rosną także brzuchy, jednym słowem grubniemy. Z tego powodu dyktatorzy modowi co rusz prezentują na pokazach mody komplety odzieży w rozmiarach XXL!


W Polsce tusza rodzaju „amerykańskiego” raczej nikomu nie grozi, ponieważ nie należymy do najmocniej rozwiniętych krajów świata, lecz nadwaga jest jednak powszechna wśród aż 15% Polaków.


opakowanie świątecznego prezentu
Oprawcowane przez: Pete
Na podstawie: http://www.flickr.com


Więcej treści

Jakie są w obrocie części Ford, gdzie je można kupić i co może od takiego zależeć?

technika
Oprawcowane przez: Evan Kilgore
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak twierdzi stare powiedzenie: "nie każda twarz nadaje się do Forda". Oznacza to, iż firma ta jest asygnowana dla osób trochę lepiej sytuowanych. W rzeczywistości wszakże Ford jest firmą, jaka przeszło sto wiosen temu jako pierwsza na świecie otworzyła linię montażową, żeby powiększyć oraz zintensyfikować produkcję.


Otyli nie mają łatwo szukając odpowiedniej odzieży, zdarza się, że zmuszeni są wybrać nie to, czego pragną, lub co im się podoba lecz to, co na nich pasuje. O ile niektóre marki z ubraniami dla kobiet posiadają w stałej ofercie ubrania


w dużych rozmiarach, o tyle panom trudno jest znaleźć ubrania w swoim rozmiarze. Zazwyczaj jeżeli spodnie pasują na długość, to są za wąskie w pasie lub nogawce. Jak koszula jest pasująca w kołnierzyku, to niestety rękawy ma za wąskie.

Kliknij serwis (http://www.skalnik.pl/milo)! Tam znajdziesz pożyteczne informacje na ten temat, omówione w naszymartykule.

Wszystko to decyduje, iż otyli panowie najczęściej chodzą w dresowych spodniach i swetrach, chociaż tak naprawdę pragną prezentować się elegancko i szykownie.


Mimo, iż nadwaga jest wielkim problemem zdrowotnym głównie i specjaliści zgodnie stwierdzają, iż nadwaga prowadzi do poważnych chorób przykładowo układu kostnego, to zjawisko nadwagi jest na tyle pospolite, że praktycznie w prawie każdym mieście możemy zobaczyć sklep z odzieżą dla otyłych. Pod tym względem jest dużo niż jeszcze niecałe dziesięć lat temu, kiedy aby odnaleźć koszulki 5xl należało je zamówić u szwaczki, co było czasochłonne i droższe niż kupowanie ubrań w salonach sieciowych marek. Tymczasem by kupić sobie odpowiadający nam tshirt 4xl (zobacz tshirt 4xl) wystarczy, maksymalnie dojechać samochodem do najbliższego sklepu z taką odzieżą. Jeśli z jakiegoś powodu nie możemy pójść, mamy możliwość zakupić odzież +XL przez Internet, nie wychodząc z domu.


W sieci istnieje sporo witryn z ubraniami, wśród których t shirt 5 xl nie jest czymś dziwnym, ale jest w normalnej ofercie sklepu.


Kiedyś, wcale nie tak dawno temu, odnalezienie koszulki, spodni lub kurtki w rozmiarze większym niż XXL było niezwykłym zjawiskiem. Dzisiaj, gdy duży procent społeczeństwa polskiego cierpi na otyłość, powstają butiki z ubraniami specjalnie dla ludzi noszących ubrania +XXXL.
2019/10/02, 07:27:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.