Przeglądamy samochody
drogi
Oprawcowane przez: Becker Traffic Assist

Właściciele samochodów i osoby, które w jakikolwiek sposób korzystają z aut odpowiednio wiedzą jak ważne będzie oświetlenie

W przeciwnym przypadku jego prowadzenie potrafi być znacznie utrudnione, a sam auto stanowić zagrożenie dla ruchu drogowego. Wobec takiego właściciele samochodów starają się wyposażać je w taki sposób, aby posiadały one wszystkie elementy pozwalające na ich bezpieczne użytkowanie i zapewniały dostęp do wszelkich samochodowych akcesoriów.
auta na sprzedaż
Oprawcowane przez: Farrell Small
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co warto mieć na uwadze kupując używane auto?|O czym należy pamiętać podczas zakupu używanego samochodu?

Używane samochody są kupowane przez bardzo dużo ludzi, a poza tym jest ich całkiem sporo w naszym kraju. Bardzo wiele z nich ma znacznie ponad 10 lat, a ich stan techniczny niejednokrotnie pozostawia dużo do życzenia. Dobrze jest przekonać się, o czym należy pamiętać, aby znaleźć idealny pojazd używany.
wybór auta
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak da się wypożyczyć auto?

Ludzie niezwykle wiele przemieszczający się po kraju zwykle mieszkają w hotelach, posilają się w knajpach i egzystują na przysłowiowych walizkach. Najczęściej również przemieszczają się transportem publicznym z z punktu A do punktu B i na dobrą sprawę nie jest im niezbędny własny samochód, ponieważ raczej nie kalkuluje im się jego utrzymywanie. Bardziej wychodzi wypożyczenie auta z przedsiębiorstw, które się tym zajmują.
biały samochód
Oprawcowane przez: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nie chcesz posiadać samochodu, bo dużo kosztuje. Nie chcesz jednak korzystać tylko z komunikacji publicznej. Co możesz zrobić?

Mówi się, że aktualnie musimy posiadać własny samochód, że to niezbędne, że bez swojego auta jesteśmy bez wątpienia jak bez ręki, że to takie nieżyciowe. Jest w tym ziarno prawdy, gdyż utrzymanie samochodu ma wiele atutów.
naprawa opon
Oprawcowane przez: mjtmail (tiggy)
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co zrobić, żeby nasze opony pozostawały w formie jak najdłużej? O jakich kwestiach koniecznie należy wiedzieć?

W końcu przychodzi taki czas, kiedy trzeba naprawić oponę. Myślimy wtedy, w jaki sposób to zrobić? Jak obchodzić się z ogumieniem naszego samochodu, by nie pogorszyć mocniej usterki. Większość napraw będzie dla nas za trudna, w tej sytuacji dobrze jest skierować swoje kroki do zakładu wulkanizacyjnego, dla przykładu naprawa opon, w niektórych zaś przypadkach możemy spróbować własnych sił.
laptop Apple
Oprawcowane przez: Ian Lamont
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najodpowiedniejsze części zamienne do własnych pojazdów

Auta zapewniają nam swobodę i możliwość szybkiego przemieszczania się z jednego punktu do drugiego. Z ich pomocą mamy możliwość poczuć się wolnymi i szybko wypełniać swoje sprawy, ale dobrze pamiętać, że własny samochód to nie tylko przyjemność, lecz także obowiązek.
jazda zimą
Oprawcowane przez: Counse
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przygotuj auto do jazdy zimą, czyli dlaczego warto zmienić opony z letnich na zimowe, kiedy nadchodzi jesień

Spadek temperatury w okresie jesienno-zimowym powoduje, że wymagana jest wymiana opon z letnich na zimowe. Jedynie w ten sposób możemy zagwarantować kołom właściwą przyczepność do jezdni dostosowaną do warunków atmosferycznych, a kierowcy oraz jego pasażerom – bezpieczną drogę.Opona letnia i zimowa – główne różnice. Opony zimowe są zbudowane nieco inaczej aniżeli ich odpowiednik na cieplejsze miesiące.
fotka - pojazd
Oprawcowane przez: kroszk@
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaki wybrać klimatyzator - przenośny czy też split?

Klimatyzator jeszcze do niedawna uznawany był za luksus. Jednak współcześnie klimatyzatory w domu są spotykane coraz częściej. Najbardziej popularne są klimatyzatory split i przenośne.
zabytkowy samochód

Należycie zatroszcz się o swój wóz

To zapewne piękna chwila, kiedy nareszcie mamy własny samochód. To doskonały środek lokomocji, dający niezależność. Zatroszczmy się o to, by w naszym wymarzonym samochodzie była klimatyzacja oraz inne istotne rzeczy sprawiające, że przemieszczanie się jest bezpieczne.
części samochodowe
Oprawcowane przez: Fort George G. Meade Public Affairs Office
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pasek rozrządu może się psuć po przejechaniu znacznych kilometrów

Wiele elementów ma oddziaływanie na działanie pojazdu. Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że wóz składa się z wielu części i tylko dokładne działanie ich wszystkich ma szansę sprawić, że będzie on odpowiednio działał, a my wciąż spokojnie dotrzemy na miejsce.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.