Auta
paliwa
Na podstawie: pixabay.com

Dodatkowy bagażnik samochodowy - przeznaczony na tył albo dach samochodu

Czym konkretnie jest bagażnik w aucie każdy dobrze wie - jest to miejsce, w którym to mamy możliwość przewozić wszelakiego rodzaju rzeczy, o ile oczywiście się one tam zmieszczą, a także czy przypadkiem nie poniszczą go (mowa tu o środkach bardziej niebezpiecznych, które to muszą być przewożone w specjalnych bagażnikach, przystosowanych do nich).
Miernik grubości lakieru

Dlaczego podnośnik do silnika jest niezastąpionym narzędziem w warsztacie samochodowym?

Auto jest to rzecz nabyta, która co pewien okres odmawia posłuszeństwa. W końcu taki bywa urok przedmiotów nabytych. Dlatego, kiedy już auto bądź inny pojazd mechaniczny się zepsuje to niezbędna jest wizyta w warsztacie samochodowym. Mechanik sprawdzi co się dzieje w pojeździe jak i zazwyczaj będzie w stanie to naprawić.
tir
Oprawcowane przez: rodtuk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Naprawa samochodów – co ma w tej kwestii dziś najistotniejsze znaczenie dla właścicieli auta?

Nikogo nie dziwi już na ulicach obecność nowoczesnych aut. Wręcz przeciwnie, dzisiaj tak wiele osób jest w posiadaniu własnego samochodu, że korki w miastach nie są niczym nowym i pojawiają się rzeczywiście dość często, zauważalnie utrudniając normalne funkcjonowanie. Co jest rezultatem tego stanu rzeczy? Przede wszystkim rozwój rynku samochodów. Cały czas wypuszczane są coraz nowocześniejsze modele, a producenci przechodzą sami siebie, na przykład oferując znakomite wyposażenie.
Audi RS7
Oprawcowane przez: Wheels ON
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie warunki leasingowe mogą się okazać niezwykle atrakcyjne

Wielu z Państwa interesuje się tym, w jaki sposób można wziąć samochód w tzw. leasing. Nie bez znaczenia są warunki, jakie gwarantuje takie rozwiązanie. Leasing jest określonym w umowie stosunkiem cywilnoprawnym. W obrębie takiej umowy jedna ze stron umowy, nazywana dalej w dokumentach jako osoba finansująca lub leasingodawca, przekazuje kolejnej stronie, to znaczy korzystającemu – leasingobiorcy, całkowite prawo do używania czegoś, co jest tej umowy przedmiotem.
Oprawcowane przez: Materiały prasowe

Co należy wiedzieć o sprowadzaniu aut z Niemiec?

Według mnie jest wiele sensu w sprowadzaniu aut zza granicy. W końcu jeśli chcielibyśmy poruszać się porządnym autkiem, z całą pewnością chcemy także kupić wózek za relatywnie niewielkie pieniądze. I właśnie dlatego coraz więcej ludzi z Polski niemal nie może wyobrazić sobie zakupu auta w Polsce.
dzieci
Oprawcowane przez: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przegląd samochodu po zimie czynnością często marginalizowaną

Każdy właściciel samochodu dobrze zdaje sobie sprawę jak duże potrafią być koszty wiążące się z jego codzienną eksploatacją.


Przegląd samochodu po zimie czynnością często marginalizowaną

Po zimie samochód należy oddać na przegląd jest to po prostu konieczne.
Opony samochodowe
Na podstawie: www.interopony.pl

Opony do auta - jakie wybrać i gdzie wymienić?

Samochód, opony
Oprawcowane przez: iStock
Na podstawie: iStock
Zbliża się zima, z pewnością niedługo temperatura spadnie poniżej zera, spadnie śnieg i na drogach pojawi się lód. W związku z tym większość Poznaniaków albo już założyła opony zimowe, albo dopiero ma zamiar to zrobić. Niektórzy dopiero mają w planach kupno nowych opon, ze względu na to, że zeszłoroczne już przestały być bezpieczne, a jeszcze inni zastanawiają się gdzie kupić opony letnie na kolejny rok. Niestety jest to spory wydatek, który może całkiem istotnie ograniczyć zasobność naszego portfela, co nie jest mile widziane, zwłaszcza w czasie przed Świętami Bożego Narodzenia. Dlatego też każdy szuka możliwości zaoszczędzenia paru groszy. Jednak co zrobić, aby wydając jak najmniej kupić odpowiedniej jakości wyrób?
autobus firmowy
Oprawcowane przez: calflier001
Na podstawie: http://www.flickr.com

Luksusowe samochody idealnym sposobem na podniesienie wagi licznych wydarzeń

Współcześnie wynajęcie luksusowego samOChodu nie prezentuje sobą poważniejszych problemów. Tego rodzaju „produkty” stają się coraz bardziej popularne pośród rozwojowo nastawionych odbiorców.
Samochód dostawczy
Oprawcowane przez: Raymond Wambsgans
Na podstawie: http://www.flickr.com

Branża transportowa – dlaczego ma dzisiaj tak istotne znaczenie i w jaki sposób zadbać o jej rozwój?

Transport rozwija się dziś rzeczywiście dość szybko. Z jakiego powodu? Zazwyczaj przez wzgląd na jednoczesny rozwój nauki. Na rynek bowiem wkraczają nowoczesne pojazdy, między innymi samochody lub samoloty, które ułatwiają szybkie i co najważniejsze wygodne podróżowanie.
Oprawcowane przez: Hyundai

Relingi dachowe czy belki dachowe - doskonałe oferty nowych akcesoriów do auta.

Niewątpliwie należy obecnie, aby dany model auta prezentował się jak najlepiej. Dopomóc w tym mogą choćby różne dodatkowe dodatki dla aut lub również nadzwyczajne gadżety. W jaki sposób jednak je zakupić? Najbardziej Trafionym pomysłem będzie zapoznanie się z bieżącym asortymentem dostępnym na rynku.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.