Mechanika
opony
Oprawcowane przez: Autoweek USA
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób zaopatrzyć nasz samochód dostawczy?

Uniwersalnie wiadomo, że w szerokim zakresie pojmowany transport to niesłychanie znaczący szczegół naszej powszedniości. W związku z nieustannym zacieśnianiem się naszej rzeczywistości docieramy do momentu, w którym niezmiernie ważne jest przewożenie wyprodukowanych dóbr z jednego miejsca na inne przy wykorzystaniu środków mechanicznych.
Audi A8
Oprawcowane przez: FotoSleuth
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak Polacy kupują samochody i dlaczego w ostateczności koszt kupna jest wyższy od oczekiwanego

Nasi rodacy w w zdecydowanej większości przypadków mogą poszczycić się posiadaniem własnego samochodu. Jeżeli w domu parterowym mieszka paru osobowa rodzina, to właściwie każdy pełnoletni jej partycypant ma swoje audi. Mimo że jego utrzymanie może dużo kosztować, to jednakże własne 4 kółka dają właścicielowi sporo dobrodziejstw. Na początki trzeba by wymienić niezależność dającą wiele satysfakcji, zwłaszcza wtedy, gdy mieszkamy na terenach, gdzie komunikacja wojewódzka nie jest dobrze rozwinięta.
samochód Mini
Oprawcowane przez: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Prawdziwie emocjonujące wydarzenia to gwarancja najlepiej spędzonego czasu. Interesujesz się autami, wiesz o czym mowa

Co potrafi zachwycić każdego faceta? To zapach spalin oraz ogromna prędkość. W jakim miejscu da się przeżyć tego typu wrażenia? Rzecz jasna podczas zawodów i nie istotne, czy mowa tutaj o zawodowcach czy amatorach. Wyścigi samochodowe to zawsze gratka dla fanów pojazdów silnikowych. Z braku dużych imprez albo w oczekiwaniu na takie sami organizują swoje wyścigi. Pewnie i nie jest aż tak profesjonalnie (ma się rozumieć, nie takie samochody), to jednak jest kupa świetnej zabawy, adrenalina i ciekawie spędzony czas.
zaparkowane samochody
Oprawcowane przez: Jorge de la Llama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Samochody i nie tylko

Nie zawsze wiemy wszystko , co dotyczy naszego samochodu lub innego pojazdu, w który włożyliśmy dużo pieniędzy. Oczywiście, jeśli chodzi o słowo „dużo” to dla wszystkich oznacza ono, coś innego. Wiele zależy od tego, jakimi środkami dysponujemy. Wiadomo, że gdy musieliśmy pożyczyć pieniądze, to ile byśmy za auto nie zapłacili to, jest to spora suma. Dlatego zanim wybierzemy samochód warto przedyskutować to z kimś życzliwym, dla kogo motoryzacja nie ma żadnych tajemnic.
mechanik samochodowy

Znalezienie dobrego i rzetelnego warsztatu samochodowego, czy to da się zrobić?

Każdy posiadacz pojazdu z pewnością choć raz stanął przed zadaniem, sprawdzającym pokłady cierpliwości, jakim bezsprzecznie jest jakakolwiek usterka w technicznych elementach auta. W takiej sytuacji większość osób poszukuje kogoś z rodziny lub przyjaciół, którzy dobrze znają się na pojazdach i skłonni są nam pomóc. Jednak nie zawsze możemy liczyć na takową pomoc i z tego powodu może trzeba będzie zaprowadzić nasz ukochany pojazd do warsztatu samochodowego. Jak jednak, wybrać ten, z którego odjedziemy szczęśliwi i z zreperowaną usterką?
tuning silnika
Oprawcowane przez: Manuel
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wszystko o chipowaniu

Tuning samochodu przeciętnemu kierowcy w naszej ojczyźnie nasuwa nieco pejoratywne asocjacje jak też jest przedmiotem niewybrednych żartów.


Wszystko o chipowaniu

Są jednak stosowne sposoby, by poprawić parametry silnika w samochodzie, a jedną z nich jest coraz to popularniejszy chiptuning.
Firma transportowa TSH Polmar
Oprawcowane przez: TSH Polmar
Na podstawie: TSH Polmar

Firmy przewozowe a naprawa TIRów.

Transport drogowy w Polsce rozwinął się z bardzo intensywnym tempie. Polskie firmy transportują z wykorzystaniem tirów i samochodów dostawczych towary w obrębie całej Unii Europejskiej i poza nią. Intratność tego biznesu jest świetna, negatywem są niestety często uczęszczane przez duże samochody drogi, na całe szczęście obowiązują rozporządzenia, które regulują poruszanie się wielkogabarytowych pojazdów po drogach.
podziemny oarking samochodowy
Oprawcowane przez: Wolfgang Lonien
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na tym znają się wszyscy, no prawie wszyscy

Tak, więc krótko rzecz ujmując w tej kwestii okazuje się całkowitym ignorantem. Kiedy słyszę słowo motoryzacja na myśl przychodzą mi tylko dwa słowa samochód lub motocykl. Wszyscy, którzy wiedzą cokolwiek na ten temat właśnie, parsknął śmiechem i stwierdził, że każdy, ale to każdy człowiek powinien powiedzieć cokolwiek więcej. Jednak ja jestem jedną z tych osób, które posiadają rower, który raczej rzadko jest używany. Wkurzają mnie za to czasem autobusy, które ot tak, po prostu, postanawiają zepsuć się w dowolnym miejscu, bez względu na to, jaka pogoda jest za oknem.
samodchód - na trasie
Oprawcowane przez: Real MazdaParts
Na podstawie: http://www.flickr.com

Samochody i motory

Każdy z nas miał okazję wsiąść do samochodu i jechać. Nieważne czy mamy kilkanaście miesięcy, czy pięćdziesiąt lat. Różne jest jedynie to, że jesteśmy na innych miejscach w aucie i to ile razy nadarzyła się okazja by jechać autem się różni. Wiadomo, że nawet pięćdziesięcioletnie osoby nie mają uprawnień do jazdy samochodem, bo nie wszyscy chcieli je zrobić.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.