Samochód
olej silnikowy
Oprawcowane przez: Dylanlspangler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego typu dylematami mają styczność obecni i niedoszli właściciele pojazdów z silnikiem Diesla

Marzeniem każdego małolata, a dodatkowo prawie każdej gospodyni bywa posiadanie auta na wyłączny użytek. Ten nabytek jest o tyle ważny, że daje posiadaczowi wielkie poczucie niezależności - w końcu można udać się nawet w siną dal. Jednak nie w każdym przypadku taka wizja będzie możliwa do wykonania. Z jakiego powodu?
Oprawcowane przez: Richard Hsu

Wynajmowanie samochodów osobowych i dostawczych

Ten, kto kiedyś jeździł w interesach mógł przekonać się o tym, jak bardzo przydatne i potrzebne okazują się wypożyczalnie samochodów. Wypożyczony samochód jest tańszy niż taksówka i faktycznie można nim wyjechać od razu z lotniska. Czy u nas tego typu wypożyczalnie cieszą się równie wielką popularnością, jak na zachodzie?

Dlaczego tak niezbędne jest, ażeby zawsze mieć w swoim pojeździe kompletną apteczkę samochodową?

W Polsce żadne prawo nie nakazuje posiadania apteczki, jest ona tylko zalecana. Jednocześnie najlepiej również wspomnieć, iż nie istnieją jakieś sztywne wytyczne, co musi znaleźć się w apteczce. Jednak każdy odpowiedzialny kierowca powinien zatroszczyć się o to, ażeby mieć w swoim aucie profesjonalną apteczkę.
auto złom
Oprawcowane przez: haru__q
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie warto oddać na złom własny samochód

Sporo kierowców czasami staje przed problemem co robić z zepsutym samochodem albo również z pojazdem powypadkowym. Czy najlepiej próbować sprzedawać go na części, a może zezłomować? W nowym tysiącleciu wybranie dobrych złomowisk samochodowych nie bywa jednak zazwyczaj rzeczą łatwą. Przy takim wyborze należy wziąć pod uwagę sporo spraw, jak też dowiedzieć się czegoś więcej na temat zalet złomowania pojazdów. Informacje na ten temat można zdobyć u konkretnych firm, choćby takich jak: auto złom starogard gdański.
części samochodowe
Oprawcowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Znaczenie regularnego serwisowania auta dla jego stanu technicznego i długiej, bezawaryjnej pracy

Każdy posiadacz auta pamiętać powinien o jego regularnych przeglądach, bo jedynie wtedy auto będzie bezawaryjnie i długo służyć. Niestety wiele osób o tym zapomina, do mechanika zaglądając jedynie wtedy, jak coś już ulegnie awarii. A w przypadku każdego samochodu konieczne jest regularne wykonywanie czynności serwisowych i przeglądów, w trakcie jakich nie tylko należy wymienić przykładowo olej czy zużyte klocki, ale również ocenić ogólny stan samochodu i w razie potrzeby zrealizować niezbędne naprawy.
samochód
Oprawcowane przez: Alexander Nie
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak dbać o samochód, by nie poniszcyć lakieru? To nie tak proste jak się wydaje. Sprawdźmy dlaczego.

Mycie to na pewno najważniejsza czynność pielęgnacyjna auta. Wiele osób przyzna, iż mycie samochodu jest łatwe, to jednak nieprawda. Może to dziwne, ale podstawowym pojęciem, jakie powinniśmy wiązać z myciem auta jest bezpieczeństwo. Czemu tak jest, gdyż bardzo często nasz samochód jest wykonany z delikatnych, wrażliwych materiałów, może różnie zareagować na kosmetyki. To również ma wpływ na jakość lakieru, jaki w czasie nieprofesjonalnego czyszczenia może być uszkodzony. Lepiej zlecić pielęgnację samochodu profesjonalnym firmom, przykładowo myjnia samochodowa Wrocław.
Samochód osobowy
Oprawcowane przez: Mathew Bedworth
Na podstawie: http://www.flickr.com

Które części auta mogą odpowiadać za zbyt obfite spalanie paliwa?

Spora część z nas dobrze wie, że motoryzacja stanowi niezmiernie znaczący szczegół naszej powszedniości. Wykorzystanie przez nas samochodów stało się współcześnie stosunkowo szerokie, w takim razie też nie wyobrażamy sobie typowego funkcjonowania bez nich w otaczających nas uwarunkowaniach.
opony
Oprawcowane przez: EveryCarListed P
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepsze opony platin

Osoby, które posiadają samochody i są odpowiedzialnymi kierowcami doskonale wiedzą, że trzeba zmieniać opony. Nie jest tak, że w ciągu całego roku możemy poruszać się na tych samych oponach, należy zmieniać je zimą i w okresie letnim. Nietrudno się domyślić, z jakiego powodu jest to niezbędne, wiedzą o tym nawet osoby, które nie mają samochodów. Otóż najważniejsze jest to, że mamy zupełnie inne podłoże.
Wskaźnik samochodowy
Oprawcowane przez: lungstruck
Na podstawie: http://www.flickr.com

Uszkodzenie samochodu, zwłaszcza używanego to tylko kwestia czasu. Co wtedy zrobić?

W dniu współczesnym mienie przez nas pojazdów stało się zjawiskiem niebywale dużym. Jeszcze kilkanaście lat temu nikt z nas niewątpliwie nie wyobrażał sobie tak dużej ilości samochodów na drogach. Motoryzacja bowiem w ogromnie duży sposób wpłynęła na nasze życie.
samochód
Oprawcowane przez: Alexander Nie
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób polepszyć silnik naszego auta?

Nie od teraz wiadomo, że motoryzacja stanowi bardzo ważną sferę naszej powszedniości. Wykorzystywanie przez nas samochodów ma dzisiaj miejsce na rozległą skalę, co jak najbardziej przekłada się na podniesienie naszego poziomu ruchliwości. Zasadniczo powinno się potwierdzić, że spora część naszego społeczeństwa zupełnie nie wyobraża sobie chwili, gdyby nieoczekiwanie środki transportu miały zniknąć z użytku.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.