Samochód
myjnia samochodowa
Oprawcowane przez: Chris F
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli chciałbyś mieć zadbany i sprawny samochód, pamiętaj o regularnej pielęgnacji i wizytach w auto spa.

Okres zimowy to niełatwy czas dla kierowców, a już szczególnie dla ich pojazdów. Błoto, zawilgocenie a przy niższych temperaturach dołącza do tego lód na jezdni a także śnieg, który na szosach zamienia się w błoto pośniegowe - to wyłącznie kilka czynników, które szkodliwie działają na nasze samochody.
samochód - przód
Oprawcowane przez: Eric Kilby
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak urozmaicić wygląd swojego samochodu? Parę solidnych rad

Jeśli ktoś wydaje już nieco większą sumę pieniędzy na zakup rzeczywiście idealnego dla siebie samochodu, to niewątpliwie zależy mu na tym, aby taki pojazd charakteryzował się jak najlepszym wyglądem. Te najlepsze modele same w sobie mogą być niesamowicie wręcz piękne, ale jednocześnie nie wolno nam zapominać o tym, że aktualnie mamy dostęp do bardzo szerokich możliwości w kwestii wzbogacania ich wyglądu na różne sposoby, którymi naprawdę warto zainteresować się nieco bliżej.
filtry oleju z...
Oprawcowane przez: Jeff Wilcox
Na podstawie: http://www.flickr.com

Filtr oleju to klucz do prawidłowej eksploatacji samochodu

Właściwa eksploatacja auta to w szczególnej mierze kwestia użycia należytych filtrów. Tak jak inne części auta, także one mają swoją długość życia, po przekroczeniu, której kierowcy nie pozostaje nic innego jak wymiana i koszty usługi.
Samochód w warsztacie
Oprawcowane przez: jeremyg3030
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy powiemy jaki docisk sprzęgła honda musi posiadać?

Musimy jak najlepiej poznać nasz samochód
Kiedy nabywamy pojazd, przeważnie jego funkcjonowanie ma dla nas dużo tajemnic, nie znamy wytycznych do opon które powinny być w nim założone, nie powiemy na co poświęcać uwagę i co ma szansę nas informować przed zbliżającą się wizytą u mechanika.
samochód
Oprawcowane przez: Gavin Anderson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju zalety dla przyjemnego jeżdżenia i ładnego wyglądu ma dbanie o tapicerkę i karoserię.

Każdy pojazd wraz z upływającymi latami zaczyna powoli zmieniać swój wygląd. Na warstwę lakieru bez przerwy działają atmosferyczne warunki, śnieg, wiatr i słońce, i mogą one powodować jego blaknięcia, przebarwienia czy matowienia. Poza tym w czasie codziennej jazdy bardzo prosto jest o najróżniejsze porysowania, co do większości których nie będzie się nawet wiedzieć, skąd powstały.
Czy tablet może już zastąpić laptopa?
Oprawcowane przez: Philips PicoPix
Na podstawie: Philips PicoPix

Doskonała przeprowadzka z rzetelną firmą

Dowolna przeprowadzka jest stresująca. Należy pamiętać o wielu sprawach na raz. Często odbywa się ona w niesłychanym pośpiechu, przez co gubimy rozmaite rzeczy. Tak wszakże nie musi być.
samochód w garażu
Oprawcowane przez: Hörmann
Na podstawie: Hörmann

Potrzebny ci garaż, lecz nie wiesz który wybrać? Być może nasz artykuł pomoże ci odpowiednio wybrać

Planujesz budowę garażu, lecz nie masz pojęcia na co się zdecydować? Ogólnie to nad budową garażu trzeba już myśleć na wczesnym stadium projektowania domu. Im prędzej to ustalimy, tym więcej czasu i gotówki zaoszczędzimy. A w konsekwencji, oszczędzimy sobie kłopotów.
ciężarówka
Oprawcowane przez: Jean-Pierre
Na podstawie: http://www.flickr.com

O rodzajach pojazdów ciężarowych

Wśród przeróżnego pokroju samochodów interesującym typem są pojazdy ciężarowe. Zostały one wybudowane tak, by można było nimi przewozić różnego pokroju towary. Wyróżnia się pośród nich między innymi ciągniki siodłowe, wywrotki, ale także samochody przystosowane zarówno do przewożenia towarów, a także osób. Nieprawdopodobnie specyficznym rodzajem samochodów ciężarowych są naczepy wywrotki. Powszechnie stosowane naczepy wywrotki służą tak naprawdę do transportu rzeczy sypkich lub płynnych.
Sporty ekstremalne- motor
Oprawcowane przez: Robert Tadlock
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mechanik jako solidny profesjonalista

Aktualnie sporo osób nabywa auta używane niewiadomego pochodzenia, jakie wymagają stałych remontów.


Mechanik jako solidny profesjonalista

Własny samochód jest to wielka wygoda i oszczędność czasu, jednakże każdy, kto kupuje czterokołowiec używany musi posiadać świadomość, że w niedługim okresie trzeba odstawić auto do mechanika.
Silnik
Oprawcowane przez: Dick Thomas Johnson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Na co komu chip tuning, czyli kilka zdań o rasowaniu silnika w samochodach.

Nie wszyscy chcą posiadać auto ze zwykłym uposażeniem. Wiele ludzi pragnie samochód, który nie wyjątkowe oraz jedyne w swoim rodzaju. By samochód prezentował się wyjątkowo należy je odpowiednio przeobrazić, najlepiej będzie oddanie samochodu zawodowcom. Kim jednakże są owi specjaliści?
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.