Góry
stok
Oprawcowane przez: Kyle Pearce
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakie miejsce lepiej jest jechać na wakacje albo ferie, do jakiegoś krajowego kurortu czy gdzieś za granicę.

Corocznie wielu ludzi musi podjąć wybór, gdzie spędzać swoje wakacje czy ferie. Do dyspozycji przede wszystkim będzie nasz kraj, na pewno bardzo piękny, a z drugiej denerwujący wieloma rzeczami. Na przykład latem bez przerwy ogromnym zainteresowaniem cieszą się wakacje nad Morzem Bałtyckim. Lecz często bywają tu problemy z pogodą, wiele osób będzie też narzekać na strasznie wysokie ceny i ogromną komercję.
Wakacje nad morzem
Oprawcowane przez: J. Triepke
Na podstawie: http://www.flickr.com

Urlop w okolicach miasta

Miast fantazjować o odległych podróżach w egzotyczne miejsca, trzeba odszukać ciekawe miejsca w sąsiedztwie miejsca zamieszkania. Takich miejsc w Polsce nie brakuje. Weekendowe oglądanie miasta i jego otoczeń wcale nie musi być szare. Co więcej, taka wyprawa może obrócić się w fantastyczną przygodę, pod warunkiem, że tylko się stosownie przygotujemy.
góry i wypoczynek
Oprawcowane przez: Beraldo Leal
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wypoczynek i nocowanie w okolicach górskich. Mamy paru sprawdzonych porad.

Spędzanie wczasów i generalnie wolnego czasu w górach staje się ostatnio coraz bardziej popularne. Popularność ta rośnie wraz ze wzrostem liczby pasjonatów aktywnego spędzania czasu. Wolny czas nad morzem na przykład kojarzony jest najczęściej wyłącznie z biernym spędzaniem chwil, w przeważającej liczbie opierającym się na leżeniu na plaży i kąpielach w morzu.
szklarska-poręba-hotele-obrazek
Oprawcowane przez: Karol K
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nasz kraj obfituje w niezwykle malownicze zakątki, które doceniamy nie tylko my rodacy, ale też nasi zagraniczni sąsiedzi. Chętnie je odwiedzają co jest najlepszym dowodem na to, że tworzymy dobry klimat, zachęcający do powracania do nas.

Żyjemy w niezwykle urokliwym kraju i to powinno cieszyć. Wspaniałe usytuowanie w środku Europy, morze na północy, na południu góry, wiele obszarów nizinnych i tak samo wiele z widokiem wzgórz . To wszystko powoduje, że śmiało możemy rywalizować oczywiście na miarę swoich możliwości z zagranicznymi kurortami .
góry Bieszczady
Oprawcowane przez: Andrzej Wójtowicz
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sklep górski - co oferuje i w którym miejscu można taki odnaleźć?

Wspinaczki, wycieczki w góry, wędrówki - do każdych tych typów aktywności wymagamy dobrego oprzyrządowania sportowego. Nie za każdym razem mimo to w pobliskich marketach czy centrach handlowych zdołamy taki wynaleźć. Jaki asortyment oferują nam trudzący się tym handlowcy?
Sudety, góry
Oprawcowane przez: Katarzyna Matylla
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sudety - czynny urlop dla całej rodziny

Sudety to niezmiernie urozmaicona i urzekająca kraina górska, leżąca na południowo – zachodnim krańcu Polski. Sudetami dzielimy się w dużej części z naszymi czeskimi sąsiadami, nieduży skrawek mieści się również na terenie Niemiec. W obrębie sudeckiego łańcucha górskiego znajduje się wiele, mezoregionów, wśród których największe są: Karkonosze, Góry Izerskie, Góry Kaczawskie, Góry Stołowe i Góry Sowie.
Polonina Wetlinska
Oprawcowane przez: Przemyslaw Kozuch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chatki wczasowe, to idealny alternatywa kwater kiedy wybierasz wczasy w Bieszczadach

Bieszczady? Należy rzec, że to „dziki zachód” Polski, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. pejzaż tej zagadkowej i pięknej krainy ma liczne oraz rozpoznawcze szczegóły, które posiadają swój niezwykły urok oraz kreują niespotykaną nigdzie indziej atmosferę. To w szczególności liczne dzikie niziny, wijący się San, duże bezludne przestrzenie i jezioro Solińskie.
wakacje
Oprawcowane przez: Kolin Toney
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wakacje coraz bliżej, czyli w naszych górach naprawdę można wypocząć

Wakacje będą szybciej niż nam się wydaje. Tak więc osoby, które chcą gdzieś wyjechać, powinny już teraz zacząć myśleć o wynajęciu miejsca do spania. Wśród chętnie obieranych w naszym kraju kierunków znajdują się góry. Nie wszyscy wybierają jednak pełne turystów Tatry. Interesujący urlop można spędzić także w Pieninach.
góry
Oprawcowane przez: Nassfeld
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie mamy możliwości spędzania urlopu czy weekendów w górach? Czy można korzystać z tego co oferują góry przez cały rok?

Wypad w góry jest świetnym pomysłem nie tylko z wyjątkowej okazji albo urlopu, lecz jest dobry również na krótkie spontaniczne wypady. Praktycznie każdy człowiek, bez względu na to w jaki sposób lubi spędzać wolny czas, znajdzie w górskich terenach coś dla siebie. Jak można spędzić przyjemnie czas w górach? Jakie są możliwości zagospodarowania czasu?
Bałtyk
Oprawcowane przez: Bär Baer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Urlop nad morzem.

Przygotowując się do wyjazdu zwykle rozpoczynamy przygotowania od podstawowego dylematu – góry czy morze. Zarówno pierwsza jak i druga opcja pociąga za sobą szereg pozytywnych konsekwencji. Relaks w górach umożliwi odnalezienie wewnętrznego spokoju dzięki towarzystwu dzikiej, nieopanowanej jeszcze przez człowieka fauny i flory, a wyprawy licznymi szlakami turystycznymi będą miały pozytywny wpływ na całościową kondycję fizyczną wczasowiczów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.