Góry
Wakacje nad morzem
Oprawcowane przez: J. Triepke
Na podstawie: http://www.flickr.com

Urlop w okolicach miasta

Zamiast fantazjować o dalekich wyjazdach w egzotyczne miejsca, powinno się odnaleźć interesujące miejsca w sąsiedztwie miejsca zamieszkania. Takich miejsc w Polsce nie brakuje. Weekendowe oglądanie miasta i jego okolic wcale nie musi być szare. Co więcej, taka wycieczka może obrócić się w fantastyczną przygodę, jeśli tylko się dobrze przygotujemy.
Polonina Wetlinska
Oprawcowane przez: Przemyslaw Kozuch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chatki wczasowe, to idealny alternatywa kwater kiedy wybierasz wczasy w Bieszczadach

Bieszczady? Należy rzec, że to „dziki zachód” Polski, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. pejzaż tej zagadkowej i pięknej krainy ma liczne oraz rozpoznawcze szczegóły, które posiadają swój niezwykły urok oraz kreują niespotykaną nigdzie indziej atmosferę. To w szczególności liczne dzikie niziny, wijący się San, duże bezludne przestrzenie i jezioro Solińskie.
wakacje
Oprawcowane przez: Kolin Toney
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wakacje coraz bliżej, czyli w naszych górach naprawdę można wypocząć

Wakacje będą szybciej niż nam się wydaje. Tak więc osoby, które chcą gdzieś wyjechać, powinny już teraz zacząć myśleć o wynajęciu miejsca do spania. Wśród chętnie obieranych w naszym kraju kierunków znajdują się góry. Nie wszyscy wybierają jednak pełne turystów Tatry. Interesujący urlop można spędzić także w Pieninach.
góry
Oprawcowane przez: Nassfeld
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie mamy możliwości spędzania urlopu czy weekendów w górach? Czy można korzystać z tego co oferują góry przez cały rok?

Wypad w góry jest świetnym pomysłem nie tylko z wyjątkowej okazji albo urlopu, lecz jest dobry również na krótkie spontaniczne wypady. Praktycznie każdy człowiek, bez względu na to w jaki sposób lubi spędzać wolny czas, znajdzie w górskich terenach coś dla siebie. Jak można spędzić przyjemnie czas w górach? Jakie są możliwości zagospodarowania czasu?
Bałtyk
Oprawcowane przez: Bär Baer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Urlop nad morzem.

Przygotowując się do wyjazdu zwykle rozpoczynamy przygotowania od podstawowego dylematu – góry czy morze. Zarówno pierwsza jak i druga opcja pociąga za sobą szereg pozytywnych konsekwencji. Relaks w górach umożliwi odnalezienie wewnętrznego spokoju dzięki towarzystwu dzikiej, nieopanowanej jeszcze przez człowieka fauny i flory, a wyprawy licznymi szlakami turystycznymi będą miały pozytywny wpływ na całościową kondycję fizyczną wczasowiczów.
Wycieczka w góry
Oprawcowane przez: Jiri Brozovsky
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wybieramy się na wypoczynek na górskie szlaki

Gdziekolwiek byśmy nie wyjeżdżali powinniśmy zadbać o to byśmy mieli gdzie nocować. Jeżeli chodzi np. o noclegi w górach, to na pewno wszyscy turyści znajdą pasujące miejsce dla siebie. W górach noclegi są przygotowane w schroniskach, pensjonatachalbo hotelach. Wystarczy znaleźć się w górskiej wiosce, by dostrzec tabliczkę z informacją o tym, że w danym miejscu można wynająć pokoje. Tak, więc jeżeli mamy zamiar wybrać się w góry, to na sto procent uda nam się znaleźć odpowiadające nam miejsce na nocleg. Wiele zależy od tego, czego oczekujemy.
Sudety, góry
Oprawcowane przez: Katarzyna Matylla
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sudety - czynny urlop dla całej rodziny

Sudety to wyjątkowo urozmaicona i urzekająca kraina górska, mieszcząca się na południowo – zachodnim krańcu Polski. Sudetami dzielimy się w dużej części z naszymi czeskimi sąsiadami, niewielki skrawek mieści się też na terenie Niemiec. W obrębie sudeckiego łańcucha górskiego mieści się bardzo dużo, mezoregionów, pośród których największe są: Karkonosze, Góry Izerskie, Góry Kaczawskie, Góry Stołowe i Góry Sowie.
stok
Oprawcowane przez: Kyle Pearce
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakie miejsce lepiej jest jechać na wakacje albo ferie, do jakiegoś krajowego kurortu czy gdzieś za granicę.

Co roku wielu ludzi musi podjąć wybór, gdzie spędzać swoje ferie czy wakacje. Do wyboru przede wszystkim będzie nasz kraj, na pewno przepiękny, a z drugiej mający mnóstwo denerwujących rzeczy. Na przykład w lecie bez przerwy ogromnym zainteresowaniem cieszą się wakacje nad Morzem Bałtyckim. Jednak bardzo często trafiają się tu problemy z brakiem pogody, wiele osób narzeka na wysokie ceny i ogromną komercję.
góry zimą
Oprawcowane przez: oskar karlin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Spędzanie czasu w Tatrach - gdzie opłaca się się wybrać? Co podpowiadają fachowcy

Polska jest państwem o zróżnicowanym terenie. Dzięki dostępowi do morza możliwe jest korzystanie z wypoczynku na urokliwych plażach. Spora liczba terenów o charakterze górskim daje zupełnie odmienne możliwości spędzania wolnych chwil. Obecnie pasjonatów gór jest coraz więcej.
na masę mięśniową
Oprawcowane przez: Erik Nomm
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprawdź na który rower winien zdecydować się pasjonat

Wybór odpowiedniego roweru to zadanie wcale niełatwe. Jeśli nie jesteś sprecyzowany co do jednego, danego rodzaju to warto byłoby zastanowić się czy świetną alternatywą nie byłaby konsultacja w kompetentnym sklepie rowerowym oraz rozmowa z ekspertami w tym fachu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.