Góry
Wakacje nad morzem
Oprawcowane przez: J. Triepke
Na podstawie: http://www.flickr.com

Urlop w okolicach miasta

Zamiast marzyć o dalekich wyjazdach w egzotyczne miejsca, należy odnaleźć atrakcyjne miejsca w sąsiedztwie miejsca zamieszkania. Takich miejsc w Polsce nie brakuje. Weekendowe oglądanie miasta i jego otoczeń wcale nie musi być nudne. Co więcej, taka wyprawa może obrócić się w fantastyczną przygodę, jeśli tylko się dobrze przygotujemy.
góry i wypoczynek
Oprawcowane przez: Beraldo Leal
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wypoczynek i nocowanie w okolicach górskich. Mamy paru sprawdzonych porad.

Spędzanie wakacji i ogólnie wolnych chwil w górach jest ostatnio coraz bardziej powszechne. Popularność ta zwiększa się wraz ze wzrostem ilości pasjonatów aktywnego wypoczynku. Wolny czas nad brzegiem morza przykładowo kojarzy się zwykle wyłącznie z biernym spędzaniem czasu, w przeważającej liczbie polegającym na leżeniu na plaży i kąpielach w morzu.
Polonina Wetlinska
Oprawcowane przez: Przemyslaw Kozuch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chatki wczasowe, to idealny alternatywa kwater kiedy wybierasz wczasy w Bieszczadach

Bieszczady? Można rzec, że to „dziki zachód” Polski, lecz w pozytywnym tego słowa przesłaniu. Krajobraz tej tajemniczej oraz uroczej krainy ma liczne i rozpoznawcze detale, które mają swój niepowtarzalny urok oraz kreują niepowtarzalną w innym miejscu atmosferę. To w szczególności liczne naturalne niziny, powykręcany San, duże bezludne okolice oraz zalew Soliński.
apartament
Oprawcowane przez: Nico Kaiser
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciekawą propozycję dla podróżnych przedstawiają apartamenty zakopane centrum

Możemy sprawdzić jaką ofertę mają dla podróżnych apartamenty zakopane centrum

Kiedy wybieramy się z małym dzieckiem na wakacje, pragniemy mieć gwarancję, że w każdej chwili będziemy mieli szansę przyszykować mu jakiś posiłek, lub własnoręcznie ugotować obiad. Przez to pośród rodzin dużym zainteresowaniem cieszą się apartamenty zakopane centrum posiada je odpowiednio urządzone, a do tego są w przeróżnych rozmiarach, zatem świetnie sprawdzają się na potrzeby rodzin z dziećmi.
stok
Oprawcowane przez: Kyle Pearce
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakie miejsce lepiej jest jechać na wakacje albo ferie, do jakiegoś krajowego kurortu czy gdzieś za granicę.

Corocznie wielu ludzi musi podjąć wybór, gdzie spędzać swoje wakacje czy ferie. Do dyspozycji przede wszystkim będzie nasz kraj, na pewno bardzo piękny, a z drugiej denerwujący wieloma rzeczami. Na przykład latem bez przerwy ogromnym zainteresowaniem cieszą się wakacje nad Morzem Bałtyckim. Lecz często bywają tu problemy z pogodą, wiele osób będzie też narzekać na strasznie wysokie ceny i ogromną komercję.
szklarska-poręba-hotele-obrazek
Oprawcowane przez: Karol K
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nasz kraj obfituje w niezwykle malownicze zakątki, które doceniamy nie tylko my rodacy, ale też nasi zagraniczni sąsiedzi. Chętnie je odwiedzają co jest najlepszym dowodem na to, że tworzymy dobry klimat, zachęcający do powracania do nas.

Żyjemy w niezwykle urokliwym kraju i to powinno cieszyć. Wspaniałe usytuowanie w środku Europy, morze na północy, na południu góry, wiele obszarów nizinnych i tak samo wiele z widokiem wzgórz . To wszystko powoduje, że śmiało możemy rywalizować oczywiście na miarę swoich możliwości z zagranicznymi kurortami .
góry Bieszczady
Oprawcowane przez: Andrzej Wójtowicz
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sklep górski - co oferuje i w którym miejscu można taki odnaleźć?

Wspinaczki, wycieczki w góry, wędrówki - do każdych tych typów aktywności wymagamy dobrego oprzyrządowania sportowego. Nie za każdym razem mimo to w pobliskich marketach czy centrach handlowych zdołamy taki wynaleźć. Jaki asortyment oferują nam trudzący się tym handlowcy?
Sudety, góry
Oprawcowane przez: Katarzyna Matylla
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sudety - czynny urlop dla całej rodziny

Sudety to niezmiernie urozmaicona i urzekająca kraina górska, leżąca na południowo – zachodnim krańcu Polski. Sudetami dzielimy się w dużej części z naszymi czeskimi sąsiadami, nieduży skrawek mieści się również na terenie Niemiec. W obrębie sudeckiego łańcucha górskiego znajduje się wiele, mezoregionów, wśród których największe są: Karkonosze, Góry Izerskie, Góry Kaczawskie, Góry Stołowe i Góry Sowie.
wakacje
Oprawcowane przez: Kolin Toney
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wakacje coraz bliżej, czyli w naszych górach naprawdę można wypocząć

Wakacje będą szybciej niż nam się wydaje. Tak więc osoby, które chcą gdzieś wyjechać, powinny już teraz zacząć myśleć o wynajęciu miejsca do spania. Wśród chętnie obieranych w naszym kraju kierunków znajdują się góry. Nie wszyscy wybierają jednak pełne turystów Tatry. Interesujący urlop można spędzić także w Pieninach.
góry
Oprawcowane przez: Nassfeld
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie mamy możliwości spędzania urlopu czy weekendów w górach? Czy można korzystać z tego co oferują góry przez cały rok?

Wypad w góry jest świetnym pomysłem nie tylko z wyjątkowej okazji albo urlopu, lecz jest dobry również na krótkie spontaniczne wypady. Praktycznie każdy człowiek, bez względu na to w jaki sposób lubi spędzać wolny czas, znajdzie w górskich terenach coś dla siebie. Jak można spędzić przyjemnie czas w górach? Jakie są możliwości zagospodarowania czasu?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.