Warsztat
zakupy
Oprawcowane przez: chatime msia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Klasyczne samochody - zainteresowanie zapaleńców motoryzacji

Dzisiaj zdecydowana większość ludzi ma samochody na osobisty użytek. Z tego więc względu liczba klientów serwisów automobilowych nie spada, dzieje się wprost przeciwnie.
zaparkowany samochód osobowy
Oprawcowane przez: Howdy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Naprawa tylnej belki auta jest jedną z istotniejszych kwestii oddziałujących na stan samochodu

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość osób posiada auta osobowe, dzięki którym jest w stanie co dzień zdecydowanie lepiej transportować się między przeróżnymi punktami.
Miernik grubości lakieru

Dlaczego podnośnik do silnika jest niezastąpionym narzędziem w warsztacie samochodowym?

Auto czyli rzecz nabyta, jaka co pewien czas odmawia posłuszeństwa. W końcu taki bywa urok przedmiotów nabytych. Dlatego, kiedy już samochód bądź inny pojazd mechaniczny się popsuje to niezbędna będzie wizyta w salonie mechanika. Mechanik sprawdzi co się stało w pojeździe jak i zazwyczaj będzie w stanie to zreperować.
Tuning auta
Oprawcowane przez: Phuket@photographer.net
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gadżety do samochodów które powinien mieć każdy mechanik.

Każdy, kto stoi przed wyborem mechanika samochodowego w głównej mierze skupia się na tym, czy osoba do której chce się udać pozostaje osobą wykwalifikowaną. Dużo albowiem klientów decyduje się nawiedzić konkretny warsztat samochodowy, bo tak właśnie ktoś im zarekomendował. Z tego powodu, każdy spec od samochodów musi mieć stosowne umiejętności, które wprost wskażą na to, że jest taką osobą do jakiej warto się skierować.
Narzędzia
Oprawcowane przez: eclecctica
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie akcesoria muszą znaleźć się w prywatnym warsztacie?

Nieistotne, czy wynajmujemy niewielką kanciapę, czy też mieszkamy w dużym domku jednorodzinnym – co pewien czas u każdego z nas może nadarzyć się kłopot nieszczelnego zlewu albo zdjęcia czekającego na powieszenie na ścianie.
serwis samochodowy
Oprawcowane przez: JEREMY DUMOND
Na podstawie: http://www.flickr.com

Poszukiwanie profesjonalnego warsztatu samochodowego w naszym mieście

Wiele podstawowych napraw w naszym samochodzie możemy wykonywać samodzielnie. Bywają jednak naprawy, z którymi musimy udać się do serwisu samochodowego. Dzieje się tak również wtedy, gdy nie posiadamy swojego garażu, aby dokonać bardziej złożonej naprawy.Szukanie dobrego serwisu samochodowego w naszej miejscowości nie zawsze jest prostym zadaniem. Można oczywiście udać się do znajomej osoby, która wykona naprawę w swoim garażu, ale nie zawsze będziemy pewni, czy zostanie ona wykonana w prawidłowy sposób.
zielony samochód
Oprawcowane przez: Cezary Borysiuk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auto – nowe czy używane? Czy używany samochód musi sprawiać kłopoty? Jeśli o niego odpowiednio zadbasz – wtedy nie!

Chyba każdy posiadacz auta wie, jak dużo zaangażowania wymaga utrzymanie auta we właściwym stanie. Trzeba regularnie odwiedzać warsztat, robić przeglądy, badania, ale poza tym również koniecznie samemu być czujnym i obserwować, czy wszystko jest jak należy. Tylko tym sposobem możemy wykryć awarię jak najwcześniej i zapobiec wszelkim kłopotom.
samochód po wypadku
Oprawcowane przez: order_242
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie najlepiej udać się ze swoim zepsutym samochodem?

Nie od dzisiaj wiadome jest, iż rzeczy materialne niejednokrotnie lubią nam płatać figle. Nie inaczej - a może szczególnie - jest z samochodami, które często psują się w najmniej oczekiwanym momencie. Co robić w takich sytuacjach?
płyn
Oprawcowane przez: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób odnaleźć dobry warsztat samochodowy?

Każdy właściciel paroletniego pojazdu boryka się z jego okresowymi naprawami, niekiedy drobnymi, takimi jak wymiana klocków hamulcowych, innym razem bardziej poważnymi jak przykładowo wymiana skrzyni biegów.
laweta
Oprawcowane przez: Jon Collins
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy da się zabezpieczyć na wypadek uszkodzenia lub awarii pojazdu podczas podróży.

Udając się w podróż samochodem trzeba się liczyć z tym, że w pewnej chwili może się on gdzieś po drodze zepsuć, lub też weźmie się udział w wypadku, uniemożliwiający dalsze podróżowanie. W wielu przypadkach są to drobnostki, takie jak przebicie opony, pustka w baku czy też drobna usterka, jaką szybko i tanio można na miejscu zreperować. Niekiedy jednak samochód może się zepsuć tak bardzo, że dalsza jazda możliwa nie będzie, i w takich przypadkach będzie konieczne jego holowanie do domu lub jakiegoś warsztatu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.