Pojazd
porsche
Oprawcowane przez: taymtaym
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego niektóre modele samochodów stały się na przestrzeni lat kultowe oraz co ma wpływ na to, że posiadają grono oddanych miłośników?

Samochody w zasadzie od momentu, w którym zostały wprowadzone na światowe ulice, nie są wyłącznie środkiem transportu. Bardzo szybko stały się częścią statusu społecznego. W początkach, już samo posiadanie auta było ogromną nobilitacją. Później, kiedy na rynek wkraczały następne modele, a samochody stały się dużo tańsze, znaczenie zaczęła posiadać marka i model, a w związku z tym, również cena auta. Te najbardziej kultowe modele potrafiły oraz w dalszym ciągu potrafią kosztować naprawdę sporo.
laweta
Oprawcowane przez: Jon Collins
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy da się zabezpieczyć na wypadek uszkodzenia lub awarii pojazdu podczas podróży.

Udając się w podróż samochodem trzeba się liczyć z tym, że w pewnej chwili gdzieś po drodze się zepsuje, albo zdarzy się jakiś wypadek, który uniemożliwi dalszą podróż. W niejednym przypadku są to drobne rzeczy, takie jak przebicie opony, pustka w baku czy też niewielka awaria, którą tanio i szybko da się na miejscu zreperować. Niekiedy jednak samochód zepsuje się tak bardzo, że dalsza podróż nie będzie możliwa, i w takim przypadku niezbędne będzie jego holowanie pod dom lub innego warsztatu.
pielegnacja aut
Na podstawie: martex.com.pl

Cóż powinieneś wiedzieć o czymś takim jak pielegnacja aut, ażeby Twoje auto w każdym wypadku pięknie się lśniło?

Wszyscy chcemy, ażeby własne samochody były czyste. Jeździmy do łaźni samochodowej, odkurzamy wnętrze, czyścimy fotele. Nie w każdym wypadku wszakże pójdzie nam wszystko tak, jak byśmy tego chcieli.
bus
Oprawcowane przez: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Autobusy wyposażone w szalety, podłokietniki i podnóżki

Duża rywalizacja i wielkie wymagania klientów spowodowały, że firmy zajmujące się wynajmem autokarów zarządzają pojazdami doskonale wyposażonymi i bezpiecznymi. Autokary wyjeżdżające na dłuższe trasy mają fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa.
Auto złomn
Oprawcowane przez: superscheeli
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auto złom Olsztyn – sposób na atrakcyjne finansowo znalezienie brakujących lub zniszczonych części do naszego pojazdu

Wprawdzie kupno każdego pojazdu najczęściej pochłania niemały odsetek oszczędności każdego z nas, to jednak bynajmniej to nie jest koniec nakładów. Zwykle nawet jest to początek wydatków, ma związek z faktem, że w każdym samochodzie regularnie coś się psuje, a także przestaje działać tak jak trzeba. To sprawia, że w takim przypadku trzeba albo udać się do mechanika, albo samemu podjąć się próby naprawy.
samochód
Oprawcowane przez: iStock
Na podstawie: iStock

Jaka jest rola regularnych odwiedzin mechanika na sprawność samochodu, jak znaleźć porządnego mechanika

Każdy bez wyjątku samochód, czy jest to nowiuteńki pojazd prosto od producenta, czy też dwudziestoletni, wyeksploatowany egzemplarz, potrzebował będzie co pewien okres czasu odwiedzenia mechanika. Jeżeli nawet nic nie będzie się psuć, to przynajmniej raz na rok należy wymienić olej czy filtr powietrza. I co pewien czas należy także sprawdzić u dobrego mechanika ogólny stan samochodu, zobaczyć czy nie będzie miał jakiś luzów i wycieków, które w dalszej przyszłości mogłyby stać się powodem poważniejszych usterek.
ciężarówki
Oprawcowane przez: Jean-Pierre
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auta ciężarowe – co warto jest wiedzieć obecnie na ich temat, zanim podejmie się decyzję o kupnie stosownego auta?

Flota samochodowa ma dla firm zajmujących się transportem ogromne znaczenie, z tego powodu nie można się dziwić, że najczęściej podobne przedsiębiorstwa starają się o nią możliwie jak najlepiej zadbać, zyskując tym sposobem pewność, że sprostają oczekiwaniom własnych klientów. Na szczęście, zaawansowane samochody ciężarowe prezentują faktycznie dość wysoki poziom. Dużym zainteresowaniem cechują się używane samochody ciężarowe. Czemu?
wulkanizacja szczecin
Oprawcowane przez: Matthew Paul Argall
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kłopoty z oponami w chłodne miesiące w wielkim mieście? – na pewno nie w Szczecinie

Po upalnych letnich miesiącach wraz z obniżeniem się słupka rtęci przychodzi moment na różne większe oraz mniejsze modernizacje w samOChodzie. Do podstawowych zalicza się wymiana opon – aby zachować adekwatny komfort i bezpieczeństwo podczas prowadzenia samochodu.
zielony samochód
Oprawcowane przez: Cezary Borysiuk
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auto – nowe czy używane? Czy używany samochód musi sprawiać kłopoty? Jeśli o niego odpowiednio zadbasz – wtedy nie!

Chyba każdy posiadacz auta wie, jak dużo zaangażowania wymaga utrzymanie auta we właściwym stanie. Trzeba regularnie odwiedzać warsztat, robić przeglądy, badania, ale poza tym również koniecznie samemu być czujnym i obserwować, czy wszystko jest jak należy. Tylko tym sposobem możemy wykryć awarię jak najwcześniej i zapobiec wszelkim kłopotom.
Wskaźnik samochodowy
Oprawcowane przez: lungstruck
Na podstawie: http://www.flickr.com

Uszkodzenie samochodu, zwłaszcza używanego to tylko kwestia czasu. Co wtedy zrobić?

W dniu współczesnym mienie przez nas pojazdów stało się zjawiskiem niebywale dużym. Jeszcze kilkanaście lat temu nikt z nas niewątpliwie nie wyobrażał sobie tak dużej ilości samochodów na drogach. Motoryzacja bowiem w ogromnie duży sposób wpłynęła na nasze życie.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.