Rower
jazda na rowerze
Oprawcowane przez: Keoni Cabral
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kochasz jazdę na rowerze? Sprawdź, czy jesteś gotowy na dalekie wyprawy.

A jeśliby tak zorganizować na wakacje daleką wyprawę rowerową? Jak się do niej przygotować? Po pierwsze zatroszczmy się o sprzęt. Żeby twój rower nie sprawiał problemów w czasie jeżdżenia, musisz poddać go przeglądowi. Poszczególne części rowerowe muszą być skontrolowane pod kątem ich prawidłowego funkcjonowania. Można pomyśleć też o tym, by na wycieczkę zaopatrzyć się w podstawowe zapasowe części rowerowe, zwłaszcza te, które podlegają szybkiemu zużyciu lub są bardziej podatne na zniszczenie.
rower
Oprawcowane przez: MSM Mońki
Na podstawie: MSM Mońki

Jak wybrać właściwy kask rowerowy?

Niewątpliwie większość ludzi zgodzi się z tym, iż pożądane byłoby jeździć na rowerze w kasku. Pełni on rolę ochronną i zdoła efektywnie uchronić naszą głowę przed urazami podczas wypadku. A wypadki rowerowe zdarzają się niestety dosyć często. Warto więc być poprawnie przygotowanym do jazdy na rowerze.
pulsometr
Oprawcowane przez: Polar
Na podstawie: Sport-Shop.pl

Ponieważ każda forma ruchu jest dobra

Spora część dzisiejszych rodziców wspomina chwile, kiedy ich największym szczęściem było otrzymanie roweru, łyżew czy wrotek. Zdobycie nie tylko sprzętu sportowego, ale choćby niezbędnego do treningów ubioru, wymagało przeważnie nie lada wytrwałości. Współcześnie w sprzedaży nie brakuje akcesoriów niezbędnych do uprawiania sportu, lecz czymś coraz bardziej deficytowym jest motywacja naszych pociech do aktywności fizycznej. Dzieci coraz więcej czasu spędzają przed monitorem, a rodzice zadają sobie pytanie, jak skłonić dziecko czy nastolatka do aktywności wykraczającej poza świat gier.
Auto - fotogram
Oprawcowane przez: Andrew Bone
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nie zawsze powinniśmy nabywać na własność sprzęt sportowy — zazwyczaj korzystniej jest go wypożyczyć

Wiele osób uwielbia różne typy sportu — rolki, kajaki itp. Jednak nie zawsze mamy chęć kupować cały sprzęt na własność.


rower
Oprawcowane przez: ruerto42
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy zaciekawi nas ostre koło w rowerze? Rower single speed cieszy się dosyć dużym zainteresowaniem

Większość ludzi przyzwyczajana będzie do przerzutek oraz do tego, że jak zjeżdża z górki, to nie powinna pedałować. Jednak coraz znaczniejszym zainteresowaniem znów cieszą się rowery, w których ciągle musimy pedałować, kiedy tylko kręcą się koła.
Rowerzysta
Oprawcowane przez: Centrum Naturhouse
Na podstawie: Centrum Naturhouse

Konieczny element każdego roweru, którym będą klocki hamulcowe, żeby pasja rowerowa mogła zostać zrealizowana.

Każdy osobnik powinien posiadać jakiekolwiek hobby. To sformułowanie tak zostało zanotowane, ponieważ zostało naukowo udowodnione, że ludzie jacy mają jakiekolwiek zainteresowania dużo lepiej radzą sobie w życiu. Nie wiadomo, dlaczego tak się dzieje, natomiast należy przyjąć, że tak właśnie jest. Jakie można posiadać zainteresowania? Można zbierać wszelkiego rodzaju rzeczy, na przykład znaczki bądź modele samolotów. Można uprawiać wszelkiego typu sporty, które prócz tego pozytywnie wpłyną na zdrowie jak i samopoczucie hobbysty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.