Opony
Pefrumy „With Love" Mohito
Oprawcowane przez: MOHITO
Na podstawie: MOHITO

Niezbędne ci nowe opony zimowe samochodowe? Kilka porad pomoże ci w udanych zakupach

Każdy właściciel samochodu musi nie tylko dbać o jego systematyczne przeglądy, gwarantować wyposażenie, które sprawia, że korzystanie z niego jest prostsze, m.in. skrobaczki do lodu czy odkurzacze pomocne w utrzymaniu czystości na siedzeniach i podłodze, lecz również we właściwej chwili zamienić opony letnie na zimowe. Dzięki temu nawet jazda po lodzie czy śniegu będzie bezpieczna, ponieważ ich ogumienie jest do tego dostosowane. Jak w związku z powyższym kupować w stolicy opony na zimę, aby być usatysfakcjonowanym z nowego nabytku?
samochód terenowy
Oprawcowane przez: Doug McCaughan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nie wygląd, ale bezpieczeństwo – czyli co jest najistotniejsze jeśli chodzi o auto

Auto – zwykle każdy z nas dobrze wie, że jego zakup to nie wszystko. Rzecz jasna, już aby można było sobie na niego pozwolić, należy się zwykle postarać. W końcu z reguły są to duże kwoty, które większości osobom kojarzą się z dłuższym oszczędzaniem.
opony
Oprawcowane przez: Levente
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wartościowe porady powiązane z wyborem dobrego ogumienia

Wybór opon samochodowych to zazwyczaj pewna mordęga. Trudno zorientować się wśród rozmaitych firm oferujących własne produkty. Znaczna liczba reklam zazwyczaj utrudnia tu wybór, zamiast go ułatwiać, z tego powodu dużo ludzi może stawiać sobie teraz zapytanie jakie opony wybierać dla własnego samochodu?
opony samochodowe
Oprawcowane przez: Nikita Novozhilov
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kupno opon w przypadku samochodu firmowego nie musi wcale oznaczać dużych kosztów

Jeśli prowadzisz swoją działalność gospodarczą, zdecydowanie doskonale zdajesz sobie sprawę z faktu, jak wielce potrzebny jest w codziennej pracy pojazd dostawczy, którym można nie tylko dowieźć wszystkie potrzebne towary do miejsca Twojej pracy, ale również zawieźć wyprodukowane przez Ciebie towary do innych kontrahentów.
perfumy
Oprawcowane przez: Olga Filonenko
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak stosownie przygotować się do zakupów w Poznaniu, żeby były one faktycznie bardzo udane?

Poznań jest rozpoznawanym oraz lubianym miastem, jednym z największych w Polsce, do którego każdego roku przeprowadza się faktycznie duża liczba osób z okolicznych miasteczek oraz wsi, licząc że w większym mieści będą mogli znaleźć dla siebie lepszą pracę, poznać ciekawych ludzi bądź studiować wymarzony kierunek. Poznań, z racji dużej liczby centrów handlowych, to też znakomite miejsce na zakupy. Jak się do nich przygotować, żeby mieć pewność, że ostatecznie będą faktycznie owocne?
mechanik samochodowy

Zadbaj o samochód na wiosnę

Coraz śmielej wyglądające zza chmur promienie słoneczne, dodatnie temperatury za oknami – wiosna nadchodzi. Opony zimowe perfekcyjnie spisują się zimą, jednak w cieplejszych miesiącach bardziej mogą uprzykrzyć życie kierowcy niż dać mu pewność podczas jazdy. Dodatkowo opony zimowe szybciej się niszczą gdyż większe są opory tłoczenia. Pora więc zacząć myśleć o ich zmianie.
opony samochodowe
Oprawcowane przez: EveryCarListed P
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak kupić najlepsze i dopasowane do sezonu opony?

Wybór opon jest jednym z ważniejszych wyborów w kwestii akcesoriów samochodowych. Od właściwej jakości opon uzależnione jest bowiem bardzo dużo, uzależnione jest od tego między innymi bezpieczeństwo uczestników ruchu.
Opony samochodowe
Na podstawie: www.interopony.pl

Opony do auta - jakie wybrać i gdzie wymienić?

Samochód, opony
Oprawcowane przez: iStock
Na podstawie: iStock
Nadchodzi zima, na pewno wkrótce temperatura spadnie poniżej zera, spadnie śnieg i pojawi się oblodzenie na drogach. W związku z tym spora część Poznaniaków albo już założyła opony zimowe, albo dopiero zamierza to zrobić. Niektórzy dopiero mają w planach kupno nowych opon, ze względu na to, że zeszłoroczne już nie są bezpieczne, a jeszcze inni zastanawiają się gdzie nabyć opony letnie na kolejny rok. Niestety jest to dość duży wydatek, który może dość znacząco ograniczyć nasz budżet, co jest niepożądane, szczególnie w okresie przed Świętami Bożego Narodzenia. Z tego to powodu każdy szuka możliwości zachowania kilku groszy. Ale co zrobić, aby wydając jak najmniej nabyć odpowiedniej jakości produkt?
Samochód w warsztacie
Oprawcowane przez: jeremyg3030
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy powiemy jaki docisk sprzęgła honda musi posiadać?

Musimy jak najlepiej poznać nasz samochód
Gdy zakupujemy samochód, przeważnie jego działanie ma dla nas sporo niewiadomych, nie poznaliśmy jeszcze parametrów opon które powinny zostać w nim założone, nie wiemy na co poświęcać uwagę oraz co ma szansę nas ostrzegać przed zbliżającą się wizytą u mechanika.
bieznik w oponie
Oprawcowane przez: Highways Agency
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego stosowanie opon letnich i zimowych ma takie znaczenie dla bezpiecznej jazdy, zasady ich przechowywania.

Jedną z podstawowych reguł bezpieczeństwa, jakie obowiązują przy jeździe samochodem po naszych ulicach jest zależnie od sezonu. Przeważnie używane przez kierowców są dwa zestawy, to znaczy opony letnie oraz zimowe. Bierze się to z tego, że każdy z tych rodzajów opon posiada zupełnie inne właściwości. Letnie opony mają twardszą mieszankę, która nie ściera się za bardzo podczas używania w lecie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.