Opony
perfumy
Oprawcowane przez: Olga Filonenko
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak stosownie przygotować się do zakupów w Poznaniu, żeby były one faktycznie bardzo udane?

Poznań jest popularnym oraz lubianym miastem, jednym z większych w Polsce, do którego każdego roku przeprowadza się rzeczywiście duża liczba osób z sąsiednich miasteczek oraz wsi, licząc że w większym mieści będą mogli wyszukać dla siebie stosowną pracę, poznać innych ludzi bądź studiować upragniony kierunek. Poznań, z racji ogromnej liczby centrów handlowych, to też doskonałe miejsce na zakupy. Jak się do nich przygotować, żeby mieć pewność, że ostatecznie będą naprawdę satysfakcjonujące?
opony Pirelli
Oprawcowane przez: Automobile Italia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Prowadzący samochód ma w obowiązku pamiętać, że stan opon to bezpieczeństwo na drodze

Spora część z z nas chyba zgodzi się z tym, że bezpieczeństwo jazdy autem zależy w dużej mierze od ogumienia . Opony są niejako najważniejszym i jedynym elementem styczności pojazdu z nawierzchnią.
mechanik samochodowy

Zadbaj o samochód na wiosnę

Coraz śmielej wyłaniające się zza chmur słońce, dodatnie temperatury na zewnątrz – wiosna nadchodzi. Opony zimowe dobrze sprawują się w białej aurze, jednak w cieplejszych miesiącach bardziej mogą uprzykrzyć życie kierowcy niż zapewnić mu pewność podczas jazdy. Dodatkowo opony zimowe szybciej się niszczą gdyż większe są opory tłoczenia. Pora więc zacząć myśleć o ich zmianie.
opony
Oprawcowane przez: gruppenrausch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Opony na rowery to niezwykle ciekawy temat

Perfekcyjnym sposobem na połączenie tego, co pożyteczne ze zdrowym sposobem funkcjonowania jest jeżdżenie na rowerze. Nie dość, że korki nie są nam straszne, to jeszcze faktycznie wyjdzie nam takie jeżdżenie na zdrowie. Warto, więc zastanowić się na zakupem roweru, o ile jeszcze go nie mamy.
Opony samochodowe
Na podstawie: www.interopony.pl

Opony do auta - jakie wybrać i gdzie wymienić?

Samochód, opony
Oprawcowane przez: iStock
Na podstawie: iStock
Zbliża się zima, z pewnością niedługo temperatura spadnie poniżej zera, spadnie śnieg i na drogach pojawi się lód. W związku z tym większość Poznaniaków albo już założyła opony zimowe, albo dopiero ma zamiar to zrobić. Niektórzy dopiero mają w planach kupno nowych opon, ze względu na to, że zeszłoroczne już przestały być bezpieczne, a jeszcze inni zastanawiają się gdzie kupić opony letnie na kolejny rok. Niestety jest to spory wydatek, który może całkiem istotnie ograniczyć zasobność naszego portfela, co nie jest mile widziane, zwłaszcza w czasie przed Świętami Bożego Narodzenia. Dlatego też każdy szuka możliwości zaoszczędzenia paru groszy. Jednak co zrobić, aby wydając jak najmniej kupić odpowiedniej jakości wyrób?
bieznik w oponie
Oprawcowane przez: Highways Agency
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego stosowanie opon letnich i zimowych ma takie znaczenie dla bezpiecznej jazdy, zasady ich przechowywania.

Jedną z głównych reguł bezpieczeństwa, obowiązującą podczas jeżdżenia samochodem po naszych ulicach jest zakładanie opon zależnie od pory roku. Przeważnie używane przez właścicieli aut są dwa zestawy, czyli opony letnie oraz zimowe. Bierze się to z tego, że każdy rodzaj opon posiada zupełnie inne właściwości. Opony letnie posiadają twardszą mieszankę, jaka nie będzie się ścierać za bardzo podczas użytkowania latem.
opony samochodowe
Oprawcowane przez: Nikita Novozhilov
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kupno opon w przypadku samochodu firmowego nie musi wcale oznaczać dużych kosztów

Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą, bez wątpliwości świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo przydatny jest w codziennej pracy pojazd dostawczy, którym można nie tylko przywieźć wszystkie potrzebne materiały do miejsca Twojej pracy, ale także rozwieźć wyprodukowane przez Ciebie towary do innych hurtowni.
opony
Oprawcowane przez: Levente
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wartościowe porady powiązane z wyborem dobrego ogumienia

Wybór opon samochodowych to zwykle spora mordęga. Niełatwo zorientować się wśród licznych firm proponujących własne produkty. Znaczna liczba reklam nieraz utrudnia tu wybór, zamiast go ułatwiać, toteż wiele osób może stawiać sobie aktualnie zapytanie które opony wybierać dla swojego samochodu?
Samochód w warsztacie
Oprawcowane przez: jeremyg3030
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy powiemy jaki docisk sprzęgła honda musi posiadać?

Powinniśmy jak najdokładniej znać nasz wóz
Gdy zakupujemy wóz, niejednokrotnie jego funkcjonowanie ma dla nas dużo tajemnic, nie poznaliśmy jeszcze parametrów opon które muszą być w nim zamontowane, nie wiemy na co poświęcać uwagę oraz co ma szansę nas ostrzegać przed zbliżającą się wizytą u mechanika.
samochód terenowy
Oprawcowane przez: Doug McCaughan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nie wygląd, ale bezpieczeństwo – czyli co jest najistotniejsze jeśli chodzi o auto

Samochód – oczywiście każdy z nas dobrze wie, że jego zakup to nie wszystko. Oczywiście, już aby można było sobie na niego pozwolić, trzeba się zwykle postarać. W końcu z reguły są to duże kwoty, które dla większości osób wiążą się z długim oszczędzaniem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.