Opony
opony
Oprawcowane przez: Levente
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wartościowe porady powiązane z wyborem dobrego ogumienia

Wybór opon samochodowych to w większości wypadków spora mordęga. Niełatwo orientować się wśród rozmaitych firm proponujących własne produkty. Duża liczba reklam zazwyczaj utrudnia tu wybór, zamiast go ułatwiać, toteż dużo osób może stawiać sobie aktualnie zapytanie które opony wybrać dla swojego samochodu?
Pefrumy „With Love" Mohito
Oprawcowane przez: MOHITO
Na podstawie: MOHITO

Niezbędne ci nowe opony zimowe samochodowe? Kilka porad pomoże ci w udanych zakupach

Każdy właściciel auta musi nie tylko dbać o jego systematyczne przeglądy, zapewniać wyposażenie, jakie sprawia, że korzystanie z niego jest łatwiejsze, np. skrobaczki do lodu czy odkurzacze pożyteczne w utrzymaniu porządku na siedzeniach oraz podłodze, lecz również we właściwej chwili zmienić opony letnie na zimowe. Dzięki temu także jazda po lodzie lub śniegu będzie bezpieczna, ponieważ ich ogumienie jest do tego przystosowane. Jak wobec tego kupować w stolicy opony na zimę, aby cieszyć się nowym nabytkiem?
opony samochodowe
Oprawcowane przez: EveryCarListed P
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak kupić najlepsze i dopasowane do sezonu opony?

Wybór opon jest jednym z ważniejszych wyborów w kwestii akcesoriów samochodowych. Od odpowiedniej jakości opon zależy bowiem bardzo wiele, zależy od tego między innymi bezpieczeństwo uczestników ruchu.
Opony samochodowe
Na podstawie: www.interopony.pl

Opony do auta - jakie wybrać i gdzie wymienić?

Samochód, opony
Oprawcowane przez: iStock
Na podstawie: iStock
Zbliża się zima, na pewno w najbliższym czasie temperatura spadnie poniżej zera, spadnie śnieg oraz na drogach pojawi się lód. W związku z tym większość Poznaniaków albo już założyła opony zimowe, albo dopiero zamierza to uczynić. Niektórzy dopiero mają w planach kupno nowych opon, ponieważ te z zeszłego roku już przestały być bezpieczne, a jeszcze inni analizują gdzie kupić opony letnie na przyszły rok. Niestety jest to spory wydatek, który może całkiem znacząco ograniczyć nasz budżet, co nie jest dobrze widziane, zwłaszcza w czasie przed Świętami Bożego Narodzenia. Dlatego też każdy szuka możliwości oszczędzenia paru złotych. Ale co zrobić, by wydając jak najmniej nabyć odpowiedniej jakości produkt?
Samochód w warsztacie
Oprawcowane przez: jeremyg3030
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy powiemy jaki docisk sprzęgła honda musi posiadać?

Musimy jak najlepiej poznać nasz samochód
Gdy zakupujemy samochód, przeważnie jego działanie ma dla nas sporo niewiadomych, nie poznaliśmy jeszcze parametrów opon które powinny zostać w nim założone, nie wiemy na co poświęcać uwagę oraz co ma szansę nas ostrzegać przed zbliżającą się wizytą u mechanika.
bieznik w oponie
Oprawcowane przez: Highways Agency
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego stosowanie opon letnich i zimowych ma takie znaczenie dla bezpiecznej jazdy, zasady ich przechowywania.

Jedną z podstawowych reguł bezpieczeństwa, jakie obowiązują przy jeździe samochodem po naszych ulicach jest zależnie od sezonu. Przeważnie używane przez kierowców są dwa zestawy, to znaczy opony letnie oraz zimowe. Bierze się to z tego, że każdy z tych rodzajów opon posiada zupełnie inne właściwości. Letnie opony mają twardszą mieszankę, która nie ściera się za bardzo podczas używania w lecie.
perfumy
Oprawcowane przez: Olga Filonenko
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak stosownie przygotować się do zakupów w Poznaniu, żeby były one faktycznie bardzo udane?

Poznań jest znanym oraz lubianym miastem, jednym z większych w Polsce, do którego każdego roku przeprowadza się rzeczywiście duża ilość osób z okolicznych miasteczek i wsi, licząc że w większym mieści będą mogli wyszukać dla siebie lepszą pracę, poznać ciekawych ludzi czy studiować upragniony kierunek. Poznań, z racji ogromnej liczby centrów handlowych, to także doskonałe miejsce na zakupy. Jak się do nich przygotować, by mieć pewność, że ostatecznie będą rzeczywiście satysfakcjonujące?
mechanik samochodowy

Zadbaj o samochód na wiosnę

Coraz częściej wyglądające zza chmur słońce, plusowe temperatury na zewnątrz – wiosna nadchodzi. Opony zimowe znakomicie sprawują się zimą, jednak w cieplejszych miesiącach bardziej mogą przeszkadzać kierowcy niż zapewnić mu pewność w prowadzeniu auta. Dodatkowo opony zimowe szybciej się niszczą ponieważ większe są opory tłoczenia. Czas więc zacząć myśleć o ich zmianie.
opony Pirelli
Oprawcowane przez: Automobile Italia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Prowadzący samochód ma w obowiązku pamiętać, że stan opon to bezpieczeństwo na drodze

Spora część z z nas chyba zgodzi się z tym, że bezpieczeństwo jazdy autem zależy w dużej mierze od ogumienia . Opony są niejako najważniejszym i jedynym elementem styczności pojazdu z nawierzchnią.
opony
Oprawcowane przez: gruppenrausch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Opony na rowery to niezwykle ciekawy temat

Perfekcyjnym sposobem na połączenie tego, co pożyteczne ze zdrowym sposobem funkcjonowania jest jeżdżenie na rowerze. Nie dość, że korki nie są nam straszne, to jeszcze faktycznie wyjdzie nam takie jeżdżenie na zdrowie. Warto, więc zastanowić się na zakupem roweru, o ile jeszcze go nie mamy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.