Mechanik
samochód
Oprawcowane przez: vivek jena
Na podstawie: http://www.flickr.com

Używane samochody są proponowane w niższej kwocie

Każdy kierowca pragnie mieć gwarancję, że samochód którym się przemieszcza jest sprawny i nie będzie potrzebował większego wkładu finansowego przez dłuższy okres czasu. Dlatego gdy przychodzi moment zmiany pojazdu przeważnie pojawia się zapytanie czy kupić nowy pojazd, czy może skorzystać z rynku wtórnego. Prawda jest taka, że w tym drugim przypadku samochody są wiele tańsze, a co się z tym łączy, obywatele przeważnie decydują się właśnie na zakupienie pojazdu z drugiej ręki.
Samochód w warsztacie
Oprawcowane przez: jeremyg3030
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy powiemy jaki docisk sprzęgła honda musi posiadać?

Musimy jak najlepiej poznać nasz samochód
Gdy zakupujemy samochód, przeważnie jego działanie ma dla nas sporo niewiadomych, nie poznaliśmy jeszcze parametrów opon które powinny zostać w nim założone, nie wiemy na co poświęcać uwagę oraz co ma szansę nas ostrzegać przed zbliżającą się wizytą u mechanika.
Auto złomn
Oprawcowane przez: superscheeli
Na podstawie: http://www.flickr.com

Auto złom Olsztyn – sposób na atrakcyjne finansowo znalezienie brakujących lub zniszczonych części do naszego pojazdu

Wprawdzie kupno każdego pojazdu najczęściej pochłania niemały odsetek oszczędności każdego z nas, to jednak bynajmniej to nie jest koniec nakładów. Zwykle nawet jest to początek wydatków, ma związek z faktem, że w każdym samochodzie regularnie coś się psuje, a także przestaje działać tak jak trzeba. To sprawia, że w takim przypadku trzeba albo udać się do mechanika, albo samemu podjąć się próby naprawy.
Miernik grubości lakieru

Dlaczego podnośnik do silnika jest niezastąpionym narzędziem w warsztacie samochodowym?

Samochód czyli rzecz nabyta, która co pewien czas odmawia posłuszeństwa. W końcu taki jest czar przedmiotów nabytych. Dlatego, gdy w końcu auto lub inny pojazd mechaniczny się zepsuje to potrzebna będzie wizyta w salonie mechanika. Mechanik zobaczy co się stało w aucie jak i zazwyczaj jest w stanie to naprawić.
samochód
Oprawcowane przez: iStock
Na podstawie: iStock

Jaka jest rola regularnych odwiedzin mechanika na sprawność samochodu, jak znaleźć porządnego mechanika

Każdy bez wyjątku samochód, czy jest to nowiuteńki pojazd prosto od producenta, czy też dwudziestoletni, wyeksploatowany egzemplarz, potrzebował będzie co pewien okres czasu odwiedzenia mechanika. Jeżeli nawet nic nie będzie się psuć, to przynajmniej raz na rok należy wymienić olej czy filtr powietrza. I co pewien czas należy także sprawdzić u dobrego mechanika ogólny stan samochodu, zobaczyć czy nie będzie miał jakiś luzów i wycieków, które w dalszej przyszłości mogłyby stać się powodem poważniejszych usterek.
Samochód terenowy
Oprawcowane przez: Kyle Harris
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nie zapominaj, że trzeba zadbać o auto

Auto to coś, bez czego większość społeczeństwa nie wyobraża sobie dzisiejszego życia. Jest przecież na co dzień bardzo pomocnym rozwiązaniem. Za jego pomocą zdecydowanie łatwiej jest nam zmieniać miejsce pobytu i zdecydowanie łatwiej jest nam zrealizować rozmaite codzienne sprawy, które są dla nas ważne. Z drugiej natomiast strony samochód to również niemały wydatek.
samochód
Oprawcowane przez: Marcus Balcher
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozrząd w pojeździe. Jak działa? W jaki sposób o niego zaopiekować?

Każda znana nam obecnie forma transportu, która jest napędzana przy korzystaniu z napędu tłokowego, jest wyposażona w swym wnętrzu w „rzecz”, którą określa się mianem rozrządu.
tyres
Oprawcowane przez: Santosh Puthran
Na podstawie: http://www.flickr.com

Polacy wolą starsze, lecz niezawodne auta

Spora ilość aut dziś produkowanych posiada mnóstwo obwodów elektrycznych, zaś funkcjonowanie niemalże wszelkich podzespołów oparte jest na komputerze pokładowym, który no właśnie czasem zawodzi.
Volkswagen Golf GTE
Oprawcowane przez: avda-foto
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli chcemy powiększyć moc własnego samochodu, to należy odnaleźć kompetentnego specjalistę, który zna się na rzeczy

Pasjonaci motoryzacji kochają zwiększać moc własnych pojazdów. Doświadczony fachowiec potrafi dość sporo wycisnąć z dowolnego silnika, należy jednakże pamiętać, iż jeżeli chcemy to zrobić, to musimy należycie troszczyć się o wszystkie części oraz wlewać paliwo najwyższej klasy.


zaparkowany samochód osobowy
Oprawcowane przez: Howdy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Naprawa tylnej belki auta jest jedną z istotniejszych kwestii oddziałujących na stan samochodu

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość osób posiada auta osobowe, dzięki którym jest w stanie co dzień zdecydowanie lepiej transportować się między przeróżnymi punktami.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.