Drogi
mini kamera do auta
Oprawcowane przez: cellanr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Podwójna kamera samochodowa, czyli w co warto zaopatrzyć swój pojazd na drodze. Przeczytaj nowy artykuł

Dzisiejsze miasta to wielkie, głośne skupiska ludzkie, samochodów, rowerzystów, busów czy tramwajowe. Miasta tętnią życiem, są w ruchu a w takim natłoku i w pośpiechu bardzo prosto coś zgubić lub nawet samemu się zagubić. Równie często może dojść do stłuczki, wypadku lub innego typu zdarzenia na drodze.
paliwo
Oprawcowane przez: EnergieAgentur.NRW
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zima jest piękną porą roku, lecz niesie ze sobą również dużo niedogodności

Najdoskonalej zdają sobie z tego sprawę Ci Ci, którzy mieszkają na górskich terenach. Bywają takie miejsca, gdzie zwyczajnie po ośnieżonych i oblodzonych drogach nie ma możliwości poruszać się samochodem.


Zima jest piękną porą roku, lecz niesie ze sobą również dużo niedogodności

Jasne że, ludzkość jest w mocy dać sobie radę ze wszelkimi przeciwnościami - przecież ta pora roku nie jest nam znana od dziś.
autosocks
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Nie lubisz zimy i trudnych warunków na drodze

Ostatnie parę lat niebywale wyraźnie pokazało, że opony zimowe nie dają sobie rady z bardzo dużymi opadami śniegu czy oblodzeniem drogi. Ponadto rzeczywistość wyraźnie pokazuje, że jest możliwe przypuszczać, iż takie nieprzewidziane warunki atmosferyczne mogą się zdarzać naprawdę często.
opona
Oprawcowane przez: Craig Sunter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wybór odpowiednich opon dla naszego pojazdu- polecane marki a także zależność rodzaju opon od naszego stylu jazdy i warunków drogowych

Każdy kierowca choć raz spotkał się z kłopotliwym zadaniem- wybieraniem opon. Na rynku dostępne jest mnóstwo modeli i firm, które produkują opony o różnych parametrach wytrzymałościowych. Czasem trudno określić, które będą dobre dla naszego pojazdu.
dysza
Oprawcowane przez: kev-shine
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu dysze do obsługi gazu płynnego są inne niż do gazu ziemnego?

Zachowanie bezpieczeństwa w swoim domu jest sprawą najważniejszą. Przykładowo powinniśmy być pewni, że znajdująca się w kuchni kuchenka na gaz działa tak, jak powinna.
opony zimowe
Oprawcowane przez: Jan Mark Holzer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zimowe przygotowania?

Mamy połowę grudnia. Jak co roku w tym czasie jesteśmy bardzo zabiegani. Sprzątamy, robimy zakupy - szykujemy się do chyba najbardziej lubianych świąt w ciągu roku. Przygotowania oczywiście zabierają nam sporo czasu. Należy bowiem nabyć pachnącą choinkę a także tradycyjnego karpia. Najlepiej by była to rybka już przyszykowana, a nie jak było to kiedyś - żywy karp męczący się w wannie, nie wspominając już o mieszkańcach domu, którzy są zmuszeni czekać z kąpielą.
garaż
Oprawcowane przez: włodi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co mogłoby zostać interesującym podarunkiem dla brata czy teścia?

Jeżeli zastanawiasz się, co kupić swojemu mężowi lub któremuś innemu członkowi rodziny na np. świąteczny prezent, może przyjemną niespodzianką będzie narzędzie, które dopomaga utrzymać w czystości pojazd.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.