Drogi
autosocks
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Nie lubisz zimy i trudnych warunków na drodze

Ostatnie kilka lat niebywale dobrze udowodniło, iż opony zimowe nie dają sobie rady z dużymi opadami śniegu lub też oblodzeniem drogi. Ponadto rzeczywistość wyraźnie pokazuje, że jest możliwe się spodziewać, że takie nieprzewidziane warunki atmosferyczne mają szansę się zdarzać rzeczywiście często.
opony zimowe
Oprawcowane przez: Jan Mark Holzer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zimowe przygotowania?

Jest połowa grudnia. Jak każdego roku w tym okresie jesteśmy bardzo zabiegani. Sprzątamy, robimy zakupy - przygotowujemy się do chyba najbardziej lubianych świąt w ciągu roku. Świąteczne przygotowania rzecz jasna zabierają nam wiele czasu. Trzeba bowiem kupić pachnącą choinę oraz tradycyjnego karpia. Najodpowiedniej aby była to ryba już przyszykowana, a nie jak było to dawniej - żywy karp męczący się w wannie, nie wspominając już o domownikach, którzy są zmuszeni czekać z kąpielą.
opona
Oprawcowane przez: Craig Sunter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wybór odpowiednich opon dla naszego pojazdu- polecane marki a także zależność rodzaju opon od naszego stylu jazdy i warunków drogowych

Każdy kierowca choć raz spotkał się z kłopotliwym zadaniem- wyboru opon. Na rynku oferowane jest mnóstwo modeli oraz firm, które produkują opony o różnych parametrach wytrzymałościowych. Czasami trudno określić, które będą najlepsze dla naszego samochodu.
dysza
Oprawcowane przez: kev-shine
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu dysze do obsługi gazu płynnego są inne niż do gazu ziemnego?

Zachowanie bezpieczeństwa w swym mieszkaniu jest sprawą kluczową. Dla przykładu powinniśmy mieć pewność, że znajdująca się w kuchni kuchenka gazowa działa tak, jak trzeba.
mini kamera do auta
Oprawcowane przez: cellanr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Podwójna kamera samochodowa, czyli w co warto zaopatrzyć swój pojazd na drodze. Przeczytaj nowy artykuł

Dzisiejsze miasta to wielkie, głośne skupiska ludzkie, samochodów, rowerzystów, busów czy tramwajowe. Miasta tętnią życiem, są w ruchu a w takim natłoku i w pośpiechu bardzo prosto coś zgubić lub nawet samemu się zagubić. Równie często może dojść do stłuczki, wypadku lub innego typu zdarzenia na drodze.
paliwo
Oprawcowane przez: EnergieAgentur.NRW
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zima jest piękną porą roku, lecz niesie ze sobą również dużo niedogodności

Najdoskonalej zdają sobie z tego sprawę Ci Ci, którzy mieszkają na górskich terenach. Bywają takie miejsca, gdzie zwyczajnie po ośnieżonych i oblodzonych drogach nie ma możliwości poruszać się samochodem.


Zima jest piękną porą roku, lecz niesie ze sobą również dużo niedogodności

Jasne że, ludzkość jest w mocy dać sobie radę ze wszelkimi przeciwnościami - przecież ta pora roku nie jest nam znana od dziś.
garaż
Oprawcowane przez: włodi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co mogłoby zostać interesującym podarunkiem dla brata czy teścia?

Jeżeli zastanawiasz się, co kupić swojemu mężowi lub któremuś innemu członkowi rodziny na np. świąteczny prezent, może przyjemną niespodzianką będzie narzędzie, które dopomaga utrzymać w czystości pojazd.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.