Kierowcy
złom
Oprawcowane przez: Alan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dziś nie jesteśmy sobie w stanie pojazdów bez klimatyzacji

To na pewno nie zmiana klimatu, albo też globalne ocieplenie to sprawiło


Dziś nie jesteśmy sobie w stanie pojazdów bez klimatyzacji

Wszelkie nowe pojazdy, posiadają klimatyzację. Coś, co zwykliśmy nazywać "klimą", stało się czymś powszechnym dla każdego kierowcy.
czerwony samochód
Oprawcowane przez: Darren765
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie znaleźć części do samochodu?

Powszechnie wiadomo, że auta są chyba najbardziej spopularyzowanym środkiem. Ma go prawie każdy, a od czasu do czasu na pojedynczą rodzinę przypada ich nawet kilka. Nie powinno to dziwić, dlatego, że jest to niesamowicie komfortowa forma poruszania się po mieście czy między różnymi obszarami kraju, a nawet kontynentu.
Lexus LS 600h L
Oprawcowane przez: © Lexus
Na podstawie: © Lexus

Nadchodzi pora wiosenna, więc kup nowy pojazd albo zadbaj o obecnie używane auto

Początek roku łączy się z postanowieniami noworocznymi. A z nimi tak to już bywa, że nie w każdym przypadku są możliwe do zrealizowania, zwłaszcza wtedy, kiedy delikwent narzucił sobie zbytnio wymagające plany. Na szczęście wraz z nadejściem wiosny można wyznaczyć sobie zupełnie nowe cele do realizacji. I tak na przykład, osoby dojeżdżające do pracy wiecznie zatłoczonym minibusem mogą nabyć nowy samochód. Ma to być rzecz jasna zmiana na lepsze, więc wybrany model musi bez dwóch zdań być w dobrym stanie technicznym, a przy okazji elegancko wyglądać.
pierwsza pomoc
Oprawcowane przez: Medisave UK
Na podstawie: http://www.flickr.com

Apteczka automobilowa - obowiązkowe wyposażenie w każdym furgonie

Każdy kierowca, posiadający samochód, powinien pomnieć o tym, iż apteczka samochodowa to potrzebne, wyraźnie zasadnicze zaopatrzenie samochodu! Z apteczki samochodowej możemy skorzystać my sami, niemniej nie transportujemy jej tylko dla siebie.
usuwanie wgnieceń
Oprawcowane przez: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wybranie się do warsztatu – czy zawsze musi wiązać się z dużymi kosztami?

Obecnie periodyczna podróż do serwisu jest czynnością, na jaką „skazany” jest każdy kierowca pojazdu.


Wybranie się do warsztatu – czy zawsze musi wiązać się z dużymi kosztami?

Zróżnicowane naprawy pod względem kosztów potrafią znacznie się od siebie różnić.
Nowy model BMW
Oprawcowane przez: dylanspangler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bycie dobrym kierowcą zobowiązuje. O czym muszą pamiętać świeżo upieczeni właściciele aut

Wymiana oleju we Wrocławiu, BMW części Kraków, przeglądy rejestracyjne - czy jedynie o tym muszą pamiętać kierowcy nowych albo ponadjedenastoletnich samochodów? Stan techniczny seata czy skody jest oczywiście sprawą kluczową, ale wspomniani wcześniej kierowcy są również zobligowani do znajomości przepisów ruchu drogowego.
Ciężarówki
Oprawcowane przez: Jean-Pierre
Na podstawie: http://www.flickr.com

Transport zagraniczny musi odbywać się według ścisłych procedur

Warto mieć firmę, która proponuje transport zagraniczny. Coraz częściej zakłady nie ograniczają się już jedynie do swojego państwa, ale chcą zaistnieć na świecie, przez co zrobią wszystko, by dotrzeć także na zagraniczne rynki.
nawigacja gps

Dlaczego warto nabyć nawigację?

Jakiś czas temu, podczas planowania trasy jazdy autem należało posługiwać się mapami, jakie w użytku były rzecz jasna niewygodne, przede wszystkim dla kierowcy, jaki jechał samotnie i nie mógł liczyć na informacje osoby siedzącej z boku. Dzisiaj na szczęście podobny problem już nie istnieje, ponieważ trasę wyznaczają specjalne aplikacje komputerowe. Łatwo dostępne są również nawigacje GPS, jakie rzeczywiście szczegółowo pokazują drogę.
opony zimowe
Oprawcowane przez: Jan Mark Holzer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zimowe przygotowania?

Jest połowa grudnia. Jak każdego roku w tym okresie jesteśmy bardzo zabiegani. Sprzątamy, robimy zakupy - przygotowujemy się do chyba najbardziej lubianych świąt w ciągu roku. Świąteczne przygotowania rzecz jasna zabierają nam wiele czasu. Trzeba bowiem kupić pachnącą choinę oraz tradycyjnego karpia. Najodpowiedniej aby była to ryba już przyszykowana, a nie jak było to dawniej - żywy karp męczący się w wannie, nie wspominając już o domownikach, którzy są zmuszeni czekać z kąpielą.
drogi
Oprawcowane przez: Becker Traffic Assist

Właściciele samochodów i osoby, które w jakikolwiek sposób korzystają z aut odpowiednio wiedzą jak ważne będzie oświetlenie

W przeciwnym wypadku jego prowadzenie zdoła pozostawać wysoce utrudnione, a sam auto stanowić zagrożenie dla ruchu drogowego. Wobec takiego właściciele aut starają się wyposażać je w taki sposób, by posiadały one każde elementy pozwalające na ich bezpieczne użytkowanie i zapewniały dostęp do wszystkich samochodowych akcesoriów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.