Sudety
Sudety, góry
Oprawcowane przez: Katarzyna Matylla
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sudety - czynny urlop dla całej rodziny

Sudety to niezmiernie urozmaicona i urzekająca kraina górska, leżąca na południowo – zachodnim krańcu Polski. Sudetami dzielimy się w dużej części z naszymi czeskimi sąsiadami, nieduży skrawek mieści się również na terenie Niemiec. W obrębie sudeckiego łańcucha górskiego znajduje się wiele, mezoregionów, wśród których największe są: Karkonosze, Góry Izerskie, Góry Kaczawskie, Góry Stołowe i Góry Sowie.
Szrenica
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Szklarska Poręba ma dużą sieć kwater w hotelach, w pensjonatach, domkach wczasowych czy domach Karpacz obok szlaków turystycznych

Szklarska Poręba to teren interesujący przez cały rok dla turystów oraz mieszkańców. Któż nie uwielbia gór, gdzie w lato jest możliwość wyruszać na długie wędrówki, a zimą pojeździć na nartach. Karkonosze to znakomite oraz najbardziej modne pasmo Sudetów. Oferuje idealnie rozwijaną bazę infrastruktury turystycznej, dzięki czemu ma dobrze rozwijaną sieć szlaków turystycznych, czynnych schronisk górskich, wypożyczalni sprzętów narciarskich czy wyciągów.
relaks w górach
Oprawcowane przez: SkiStar
Na podstawie: http://www.flickr.com

Baza noclegowa w górach na śniegowe szaleństwa i urocze próżnowanie

Urokliwe pasma Sudetów już od wielu lat zachęcają entuzjastów sportów zimowych świetnymi uwarunkowaniami śniegowymi, bardzo dobrze dośnieżonymi trasami o różnorodnym poziomie przeszkód oraz cudownymi widokami. Masyw Śnieżnika to wymarzone okolice do trenowania sportów zimowych. Spore opady śniegu w połączeniu z urozmaiconymi stokami pozwalają odnaleźć się każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.